angielski dla dorosłych

Osiągnąłeś już poziom B2, B2+ w języku angielskim? Uważasz, że to zdecydowanie wystarczy do zwykłej komunikacji w języku obcym? Masz rację. Jesteś w stanie prawdopodobnie bez problemu dogadać się zarówno na wakacjach czy w pracy z klientem z zagranicy. Czy jednak czujesz niedosyt, a może obawę, że bez utrzymania kontaktu z językiem szybko go zapomnisz i będziesz musiał zaczynać od początku? Właśnie dlatego w Szkole INFINITY stworzyliśmy kurs Advanced Skills Class. Kurs oparty o nowoczesną platformę do nauki języka, kurs na którym będziesz szlifował swój język i doskonalił do tak, aby utrzymać i rozwijać swój wysoki poziom.

angielski dla dorosłych

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI ADVANCED SKILLS CLASS?

Kursy Advanced Skills Class (ASC) powstał z myślą o osobach, które w komunikacji językowej osiągnęły poziom płynności wystarczający do zaawansowanej komunikacji. Dzięki temu kursowi możesz nie tylko utrzymać ten poziom, ale także rozwinąć poszczególne umiejętności. Na tym kursie nie będziemy zbyt długo omawiać gramatyki lub jej ćwiczyć. Jeśli już gramatyka to na najwyższym poziomie – takim jaki znajdziesz w New York Times lub Washington Post. Tutaj będziesz szlifował umiejętności pisania specjalistycznych tekstów (raportów, prezentacji), będziesz też ćwiczył komunikację telefoniczna czy na spotkaniu biznesowym. Advance Skills Class to także nauka słownictwa, ale zdecydowanie bardziej zaawansowanego, bardziej w kontekście czytania zaawansowanych tekstów oraz konwersacji. Wszystko to spięte jest z nowoczesnym podręcznikiem bazowym wydawnictwa Pearson, który dostarczony jest wraz z platformą elektroniczną dzięki której nauka jest przyjemniejsza i zdecydowanie bardziej efektywna.

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA KURS ADVANCED SKILLS CLASS?

  • Kurs ten pozwoli Ci utrzymać wysoki poziom językowy jaki już masz
  • Dzięki temu kursowi będziesz mógł szlifować bardziej zaawansowane struktury językowe
  • Nabędziesz umiejętności rozumienia specjalistycznych tekstów w języku angielskim.
  • Rozwiniesz wszystkie dotychczasowe umiejętności językowe
  • Poszerzysz słownictwo
  • Wejdziesz na wyższych stopień zaawansowania językowego
  • Zdobędziesz praktyczne umiejętności językowe
  • Przygotujesz się do certyfikacji międzynarodowej

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Kursy języka angielskiego przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje regularnego kontaktu z językiem i dąży do osiągnięcia płynności językowej. Zajęcia w Infinity stwarzają okazję do praktycznych ćwiczeń szlifujących warsztat językowy.

Rodzaj kursu Terminy Czas trwania Cena za rok Zapisy
ADVANCED SKILLS CLASS 1 x tydzień x 90 minut Wtorki 19:15-20:45 od 23.02.2021 – 01.06.2021 28 h dydaktycznych 690 zł lub 5 x 149 zł Zapisy

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków