Zależy ci na rozwoju językowym i płynnym komunikowaniu się w języku angielskim? W naszej Szkole przy ul. Bociana 6 prowadzimy wysokiej jakości kursy na każdym poziomie zaawansowania. Nasz zespół wykwalifikowanych lektorów z oddaniem i entuzjazmem będzie ci towarzyszył w drodze do wymarzonego celu językowego. Poznaj nasze metody nauczania i ścieżkę rozwoju językowego.

Kursy językowe dla osób dorosłych

Jak uczymy języka angielskiego dorosłych?

Dorośli uczą się inaczej niż dzieci czy młodzież. Różnice wynikają między innymi z priorytetów i celów osoby dorosłej. Metody nauczania w Szkole Języków Obcych Infinity uwzględniają specyficzne potrzeby kursantów dorosłych i sposób, w jaki przyswajają język obcy. W Szkole obowiązują Standardy Nauczania Dorosłych – dokument, który wskazuje, w jakim kierunku dążyć, aby zaprowadzić kursanta do celu.

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

Korzyści wzięcia udziału w kursie angielskiego dla dorosłych

  • Oto możliwości, jakie daje uczestnictwo w kursach języka angielskiego w SJO Infinity:
  • Odkrycie potencjału językowego
  • Zbudowanie językowej pewności siebie
  • Rozwinięcie świadomości językowej
  • Rozwinięcie umiejętności komunikacji Zdobycie umiejętności językowych potrzebnych na rynku pracy
  • Przełamanie bariery językowej Budowanie tożsamości językowej

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Kursy języka angielskiego przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje regularnego kontaktu z językiem i dąży do osiągnięcia płynności językowej. Zajęcia w Infinity stwarzają okazję do praktycznych ćwiczeń szlifujących warsztat językowy.

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków