dzieci podczas zajęć angielskiego w Infinity Kraków

Poszukujesz interaktywnych zajęć językowych dla swojego dziecka w Krakowie? To właśnie u nas! Zapraszamy Cię wraz z pociechą do naszej Szkoły przy ul. Bociana 6, gdzie Twoje dziecko w pełni zanurzy się w język angielski i rozwinie umiejętności komunikacyjne. Niewykluczone, że pod okiem naszego Lektora uzewnętrzni swój talent i rozwinie skrzydła, by wzlecieć ponad dotychczasową wiedzę szkolną.

dzieci podczas zajęć angielskiego w Infinity Kraków

Nauka angielskiego dla dzieci

Co wyróżnia Mała Lingua: 

Rodzina Blabbersów i kontekst sytuacyjny

Języka angielskiego uczymy autorską metodą Mała Lingua, która oparta jest na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell. Wiedzę i umiejętności językowe dzieci zdobywają, towarzysząc rodzinie w ich codziennych zajęciach i magicznych przygodach. Przy wykorzystaniu kontekstu sytuacyjnego i odtwarzaniu autentycznych zdarzeń dzieci mają możliwość przyswajania języka w warunkach odzwierciedlających rzeczywistość.

Teatralizacja i umuzykalnienie

Nauka języka bez elementów zabawy nie kojarzy się dobrze. Atutem zajęć Mała Lingua jest teatralizacja i umuzykalnienie. Każdorazowo podczas zajęć dzieci wcielają się w role bądź wchodzą w interakcję z pacynkami. W trakcie odgrywanych scenek używają słów i struktur językowych ćwiczonych na lekcji i uczą się budować pełnozdaniowe wypowiedzi.

Polisensoryczność

Zajęcia językowe metodą Mała Lingua to wciąż coś więcej. Mając na względzie rozwój psychoruchowy dziecka, na naszych zajęciach dzieci odkrywają język wszystkimi zmysłami. Integracja zmysłów w proces uczenia się daje gwarancję na lepsze zapamiętywanie i bogatsze doświadczenia.

Angielskiego dla dzieci – jakie grupy wiekowe?

Mamy świadomość, jak ważne jest rozpoczęcie nauki języka obcego od najmłodszych lat. Swoją przygodę z językiem angielskim mogą rozpocząć dzieci już od 3. roku życia. Ścieżka dydaktyczna dedykowana jest dla następujących grup wiekowych:

 • 3-5 lat
 • 6-7 lat
 • 8-9 lat

Jakie efekty przynosi nauka języka angielskiego metodą Mała Lingua?

Uczeń opanowuje struktury komunikacyjne i uczy się nazywać rzeczywistość (słowa, zjawiska, wydarzenia). Skuteczność nauczania metodą Mała Lingua objawia się naturalną motywacją ucznia i chęcią do dalszego zgłębiania wiedzy językowej. W procesie dydaktycznym uczeń nabywa umiejętność komunikowania się w rzeczywistym kontekście za granicą czy spotykając obcokrajowca.

Elementy metody nauki w pigułce

 • Bajkowy motyw rodziny Blabbersów z Livendell
 • Kontekst sytuacyjny
 • Pełnozdaniowość
 • Teatralizacja
 • Umuzykalnienie
 • Autorskie materiały dydaktyczne
 • Grupy 4-8 osobowe

Ścieżka rozwoju językowego

W naszej Szkole kształcenie przebiega według precyzyjnie rozbudowanego planu rozwoju językowego. Tabela prezentuje schemat poziomów w ramach grup wiekowych:

 • dzieci 3-9 lat
  • Nicholas’s Little Starters (3-5 lat)
  • Alice’s Juniors (6-7 i 8-9 lat)  
Nicholas’s Little Starters (3-5 lat) Alice’s Juniors (6-7 i 8-9 lat)
Nicholas’s Little Starters Level 1 1, 2 semestr (3-4-latki) Alice’s Juniors Level 1 1, 2 semestr
Nicholas’s Little Starters Level 2 3, 4 semestr 4-5-latki Alice’s Juniors Level 2 3, 4 semestr
Nicholas’s Little Starters Level 3 5, 6 semestr 4-5-latki Alice’s Juniors Level 3 5, 6 semestr
Zajęcia 2x w tygodniu po 45 minut (semestr = 28 godz. lek.) Zajęcia 2x w tygodniu po 60 minut (semestr = 28 godz. zeg.)

Galeria Infinity

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków