Chcesz żeby Twoje dziecko mówiło po angielsku?

Z nami język angielski już nigdy nie będzie obcy dla Twojego dziecka!

Nauczymy Twoje dziecko mówić po angielsku
96% klientów poleca nasze kursy – sprawdź opinie

p. Julia – nasza lektorka z angielskiego podczas zajęć z dziećmi

Co wyróżnia naukę języków dla dzieci w INFINITY?

  • Autorska metoda MAŁA LINGUA oparta na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell
  • Rozwijanie pełnozdaniowych wypowiedzi i umiejętności komunikacji
  • Przygotowanie dzieci do spontanicznej komunikacji w naturalnym środowisku językowym (tj. za granicą lub spotykając obcokrajowca), rozwinięcie umiejętności „small talk
  • Teatralizacja i umuzykalnienie zajęć
  • Autorskie materiały dydaktyczne THE BLABBERS’ FAN CLUB
  • Kursy językowe dla dzieci już od 3. roku życia
  • Pakiet bezpłatnych zajęć
  • Teens Space – nowoczesna metoda nauczania młodzieży, dająca im przestrzeń do swobodnego wyrażania się
  • Grupy 4-8 osobowe

W INFINITY odkrywamy talenty naszych uczniów!

angielski dla dzieci kraków
Podróże Blabbersów – odkrywamy dziecięce smaki świata!

Metoda MAŁA LINGUA została wyróżniona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności tytułem Miejsca Odkrywania Talentów, co oznacza, że przyczyniamy się do rozwoju i wspierania uzdolnień wśród dzieci i młodzieży.

Wszystkie nasza szkoła świadomie i aktywnie uczestniczy w procesie rozwijania talentów wśród swoich uczniów, wykorzystując w tym celu naszą koncepcję nauczania projektowego oraz fenomen Inteligencji Wielorakich w ujęciu Howarda Gardnera.

Nasz całoroczny projekt dydaktyczny: „INFINITY DRAMA PROJECT from the Blabber to the Spacer”, to wyraz naszych założeń w metodzie: nasi Uczniowie dają wyraz swoim umiejętnościom językowym oraz wyraz swoim talentom, dostając role w przygotowaniu i wystawieniu przedstawienia w zależności od swoich mocnych stron i indywidualnych uzdolnień.

Podczas realizacji naszych zajęć językowych, kierujemy się teorią Inteligencji Wielorakich wg. H. Gardnera, tworząc dla naszych uczniów przestrzeń do rozwijania ich indywidualnych talentów.

 A dla starszych dzieci…

W grupie wiekowej 10-12 lat EARLY TEENS i LINGUA TEENS SPACE baśniowy motyw rodziny Blabbersów zastąpiliśmy motywem SPACE, który zapewni Uczniom autonomię w procesie opanowywania języka, czyli możliwość wpływania we współpracy z Lektorem na formę i kontekst zajęć oraz umożliwi wzięcie pod uwagę jego potrzeb i zainteresowań na zajęciach językowych.