Angielski dla seniorów

Wiele osób w wieku 50+, tzw. seniorów po jakimś czasie dochodzi do wniosku, że poziom edukacji w ich czasach niestety nie pozwalał im na zdobycie wiedzy chociażby w zakresie języków obcych. Jeżeli jesteś jedną z takich osób i chciałbyś nauczyć się porozumiewać w języku angielskim, mamy dla Ciebie dobre wieści. Nasza szkoła językowa w Krakowie organizuje specjalny kurs angielskiego dla seniorów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, programowi nauczania dostosowanego do starszych osób, a także spokojnemu, wolniejszemu tempu pracy, każda osoba powyżej 50. roku życia z województwa małopolskiego, może już dziś rozpocząć swoją przygodę z najłatwiejszym językiem na świecie, którego znajomość może okazać się przydatna chociażby podczas zagranicznej wycieczki, czy też korzystaniu z internetu. Skorzystaj z okazji i nadrób stracony czas – na naukę języka nigdy nie jest za późno.

Angielski dla seniorów

CZYM JEST ANGIELSKI DLA SENIORÓW?

Jesteś pracującym mieszkańcem Małopolski, powyżej 50 roku życia? Dobrze trafiłeś. W INFINITY możesz skorzystać z dedykowanego kursu dla siebie. Dodatkowo taki kurs zostanie w dużej części sfinansowany przez fundusze z WUP Kraków. Aby z takiego kursu skorzystać należy wykonać Bilans Kariery. Jest on pierwszym krokiem do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe. Możecie państwo zrealizować u nas kurs angielskiego dla seniorów nie ponosząc innych kosztów.

Za szkolenie z języka angielskiego zapłacisz bonami szkoleniowymi. Otrzymasz je po zawarciu umowy z WUP i wpłacie 13% wartości zamówionych bonów. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów kursu. Kursy standardowe w grupach do 12 osób zostaną opłacone tylko i wyłącznie bonami szkoleniowymi.

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA KURS ANGIELSKIGO DLA SENIORÓW?

• kurs jest dedykowany dla osób 50+ – tempo zajęć dopasowane do potrzeb osób starszych
  • korzystamy z przyjaznych materiałów dydaktycznych
  • kurs nastawiony jest na praktykę i komunikację –  mówimy dość nudnym ćwiczeniom gramatycznym
  • oferujemy indywidualne konsultacje z lektorem
  • kurs jest współfinansowany z funduszy EU w 83%
  • dajemy możliwość uczestnictwa w zajęciach zdalnie w razie obaw przed zarażeniem COVID19

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Język angielski używany przez miliony osób na całym świecie język, cechuje to, że może się go nauczyć każdy. Tak – angielski jest językiem dla seniorów, dlatego na nasz kurs zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności lub po prostu nauczyć się tego języka od podstaw. Specjalna organizacja zajęć sprawia, że na naszych spotkaniach nikt nie poczuje się zagubiony. Do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny. Na naszych zajęciach nie istnieje coś takiego jak presja. Każdy otrzyma tyle czasu ile potrzebuje

Rodzaj kursuTerminyCzas trwaniaCena za rokZapisy
Angielski dla seniorów1 x tydzień x 90 minut
Środa 19:15-20:45
od 24.02.2021 – 26.05.2021
28 h dydaktycznych
599 zł lub
5 x 129 zł
lub opłacony bonami szkoleniowymi WUP

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Zadzwoń

Godziny otwarcia biura: