Rozpoczęcie nauki języka obcego w dorosłym życiu często wydaje się nierealnym pomysłem, którego zrealizowanie zostanie uniemożliwione przez piętrzące się codziennie obowiązki. Najczęstszym argumentem przeciw jest konieczność udania się do miejsca prowadzonych kursów. Szkoła języków Infinity przychodzi z wydajnym rozwiązaniem. Nasze kursy językowe odbywają się zarówno w siedzibie firmy, domu klienta lub w naszej szkole w Krakowie. Ilość godzin w tygodniu można swobodnie dostosować do swoich możliwości czasowych oraz tempa przyswajania wiedzy.

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI ANGIELSKIEGO DOFINANSOWANEMU Z EU?

Nauka języka obcego w dorosłym wieku może być idealnie wpasowana w harmonogram codziennych obowiązków. Nasi specjaliści pomogą Państwu znaleźć złoty środek i rozpocząć kurs, który otworzy nowe możliwości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dzięki wielu różnorodnym opcjom szkoła językowa Infinity jest w stanie dopasować kursy językowe do Państwa indywidualnych potrzeb.

Szkoła językowa INFINITY oferuje profesjonalne, dofinansowane kursy językowe dla dorosłych, odbywające się zarówno pojedynczo, jak i w większych grupach. Kurs prowadzony ze środków UE jest doskonałym wyjściem dla firm, które pragną podszkolić swoją załogę pracowniczą lub umożliwić konkretnemu pracownikowi lepszy rozwój poprzez wykorzystanie czy to kursów w ramach programu WUP w Krakowie pt: KIERUNEK KARIERA lub KIERUNEK KARIERA ZAWODOWA czy też przez MARR pt. MAŁOPOLSKIE BONY ROZWOJOWE (MBON).

 

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z KURSU ANGIELSKI DOFINASOWANY W INFINITY?

  • Mamy 8 letnie doświadczenie w organizacji kursów z dofinansowaniem
  • Jesteśmy specjalistami od nauczania języka angielskiego
  • Znamy formalności jakie trzeba wypełnić, aby uzyskać dofinansowanie 
  • Działamy w całej Polsce – mamy lektorów każdym większym mieście
  • Kurs dostosowujemy do Twoich indywidualnych i Twojej firmy potrzeb
  • Każdy kurs kończymy międzynarodowym certyfikatem, który potwierdza nabyte umiejętności

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Zakończone kursy językowe to doskonałe uzupełnienie portfolio własnych kwalifikacji oraz CV, a także poszerzenie posiadanych już kompetencji językowych. Znajomość dodatkowego języka stało się obecnie wymogiem, bez którego rozwój kariery zawodowej może być znacznie utrudniony. A zatem to idealne rozwiązanie dla dorosłych, kierujących się chęcią rozwoju swoich kompetencji oraz nabyciem lub doszlifowaniem swoich językowych umiejętności. 

angielski dofinansowany kraków
Sprawdź nasze aktualne kursy dofinansowane

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków