Język angielski bez wątpienia jest językiem w jakim porozmawiamy w każdym zakątku świata. Nie będzie to też odkrywcze, gdy napiszę, że właśnie on jest najpopularniejszy przy wyborze nauki języków obcych. Właśnie dlatego nie trzeba nikogo przekonywać, że we współczesnym świecie, aby nie być „odludkiem”, trzeba ten język znać. I często wystarczy podstawowa znajomość, taka, dzięki której wyrazimy najprostsze myśli i niejednorodnie przy użyciu rąk, dowiemy się najprostszych rzeczy.

W Szkołe Języków Obcych INFINITY w Krakowie pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym w nauce tego języka. Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, a naszymi uczniami są już dzieci od 3-go roku życia. Dzieci uczymy metodą przyjazną dzieci, wesołą i kolorową – Mała Lingua, a młodzież dopasowaną do ich rozwoju – Lingua Teens Space, dając im przestrzeń do wyrażania się. Nasze kursy dla dorosłych to zarówno tzw. General English, ale także specjalistyczne kursy angielskiego biznesowego, czy też przygotowania do certyfikatów.

Dzieci od 4 roku życia zapraszamy także do nauki innego, uniwersalnego języka: matematyki i programowania. Wszystko to pod egidą Matplanety, której program został opracowany na Harvard University w USA. Propozycja kursów programowania nieodłącznie łączy się z nauką język angielskiego.

Nauka języka angielskiego dla wszyskich

Co zyskasz ucząc się angielskiego?

Ucząc się języka angielskiego z nami przełamiesz barierę mówienia. A to właśnie 90% kursantów ma z tym największy problem. Łatwiej przychodzą nam tzw. bierne umiejętności, tak jak słuchanie, czytanie, czy nawet pisanie. Aby przełamać mówienie potrzeba dużo więcej odwagi, energii i bezpieczeństwa. Takie są właśnie nasze kursy. Przez przyjazną atmosferę, otwartość, a przede wszystkim brak presji ze strony lektorów nasi uczniowie powoli otwierają się i przełamują barierę komunikowania się. Nasz przyjazna mózgowi, wesoła i kolorowa metoda nauczania dzieci od lat 3 także sprzyja szybszemu przyswajaniu języka, także, że dzieci w zaskakująco krótkim czasie tworzą pełne zdania w języku angielskim. Dla młodzieży metoda zmienia się w tzw. Space – przestrzeń, w której nasi uczniowi mogę się wyrazić. To wszystko pomaga w wspomnianym już kilkakrotnie przełamaniu bariery w mówieniu. W szkole uczy też kilku native speakerów, a z kim lepiej nauczyć się języka jak nie z rodowitymi Anglikami, Amerykanami czy nawet Australijczykami?

Do kogo kierujemy nasz kurs języka angielskiego?

Angielskiego uczymy dzieci od 3 roku życia. Czasem rodzice pytają, czy to ma sens w tak wczesnym wieku zaczynać naukę. Odpowiedź jest prosta i krótka: tak. Dzieci mają przecież najbardziej chłonny mózg do uczenia się wielu rzeczy na raz. Rozpoczęcie tak wcześnie daje możliwość opanowania komunikacji w dużo szybciej. To w konsekwencji otwiera drogę do nauki innego języka, już jako nastolatek.
Nasze kursy są też dla młodzieży, a nasza metoda „odwróconej klasy” uczy młodzież odpowiedzialności za swoja i swoich rówieśników edukację.

Nauka angielskiego z nami to także świetna przygoda dla osób dorosłych. To przede wszystkim czas na swój osobisty rozwój. Nasze kursy w metodzie komunikatywnej mają na celu przełamanie bariery mówienia. Ponieważ jesteśmy też autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym takie kursy można zakończyć oficjalnym certyfikatem. W najnowszej ofercie INFINITY są egzaminy, do których można podjeść zdalnie, bez potrzeby wychodzenia z domu (oszczędność czasu na dojazd i administrację egzaminu), a ich wartość jest taka sama jak egzaminów w ofercie innych instytucji.

Dobrze też wiedzieć, że dzięki akredytacji PARP, jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych, co daje możliwość uzyskania dofinasowania do naszych kursów angielskiego z funduszy Unii Europejskiej.

Angielski w INFINITY w Krakowie to również kursy dla firm, także te specjalistyczne. Pracownicy firm, a może przede wszystkim ich pracodawcy, chcą, aby osoby na stanowiskach zajmujących się obsługą klienta zagranicznego swobodnie posługiwały się językiem angielskim. Takich firm nie brakuje w Krakowie w związku z tym INFINITY organizuje kursy języka obcego w biznesie, a także inne specjalistyczne kursy na zamówienie.

Dodatkowo dzięki możliwości przeprowadzania międzynarodowych certyfikatów z angielskiego specjalizujemy się także w kursach przygotowujących do takich certyfikacji, a więc mamy w ofercie kurs do TOEFL (ETS), Kurs do TOEIC (ETS Global), kurs do LTE (LanguageCert) czy też kursy przygotowujące do egzaminu SELT, który jest wymagany przy wniosku o wizę do Wielkiej Brytanii. Co więcej egzamin SELT można zdać tylko w 2 miejscach w Polsce – w Warszawie i w Krakowie właśnie w INFINITY.

Pandemia wbrew pozorom nie zatrzymała rozwoju kursów języka angielskiego oferowanych w INFINITY. Ograniczenia i zamknięcie w domach spowodowało, że kursy w dużej mierze przeniosły się do Internetu. INFINITY nie zostało w tyle i bardzo szybko rozwinęło możliwość bezpiecznej nauki z domu ze swoim ulubionymi lektorami. Każdemu uczniowi dajemy dostęp do darmowej licencji Office365 dla edukacji, dzięki której mają dostęp do zajęć zdalnych, do nagrań zajęć, jeśli akurat nie mogli uczestniczyć, do materiałów przekazanych przez lektora oraz do nieograniczone kontaktu i konsultacji z lektorami na czacie.

Jakie są korzyści z nauki języka angielskiego?

Nauka języka angielskiego ma niezliczone korzyści i nie warto z nich rezygnować. Tak jak już pisaliśmy wielokrotnie jest to język używany na całym świecie i jego znajomość nawet w podstawowym zakresie daje pewność, że porozumiemy się w każdym zakątku świata. Obecnie język angielski to „must have” (musisz mieć). Osoby, które nie znają tego języka wykluczają się z możliwości pracy lepiej wynagradzanej, z możliwości swobodnego podróżowania, możliwości rozwoju. Nauka języka z nami jest szybka i przyjemna. To nie są puste słowa. Mamy dowody na to, że osoby, które cierpliwie uczą się z nami osiągają cel komunikacji w języku angielskim. Odsyłamy do opinii o naszych kursach jakie możecie przeczytać poniżej. Nie bez celu też wspomnieliśmy tutaj o cierpliwości w nauce. Stoimy na stanowisku, że w nauce angielskiego nie ma tajemnych i magicznych trików, które w 3 czy 6 miesięcy doprowadzi ucznia do perfekcyjnej komunikacji. Aby to osiągnąć potrzeba motywacji, zaangażowania i pracy osobistej. Lektorzy INFINITY z największym zaangażowaniem w tym pomagają, asystują i wspierają.

Rodzaje kursów

Mamy do zaoferowania kilka rodzajów kursów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Kursy mała lingua

Rodzaj kursuDla kogo?Zapisy
Nicholas Little StarterDzieci 3-5 latZapisy
Alice’s JuniorDzieci 6-9 latZapisy
Early TeensMłodzież 10 – 12 latZapisy

Kursy Lingua Teens Space

Rodzaj kursuDla kogo?Zapisy
Lingua Teens SpaceMłodzież 13 – 18 latZapisy

Kursy dla dorosłych

Rodzaj kursu Dla kogo? Zapisy
„General English” na wszystkich poziomach A1-C1 Zapisy
„Business English” dla osób pracujących Zapisy
Kursy konwersacyjne z Native Speakerem dla osób na każdym poziomie Zapisy
Kursy Indywidualne dopasowane do indywidualnych potrzeb Zapisy
Kursy dla firm dla osób na każdym poziomie Zapisy
Kursy specjalistyczne przygotowujące do egzaminów dla osób zdających: TOEFL, TOEIC, LTE, SELT (wiza do UK) Zapisy
Kursy dofinansowane dofinansowane w programach: Kierunek Kariera, Kierunek Kariera Zawodowa, Mbon Zapisy

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków