Nauka języka biznesowego po angielsku

Osiągnąłeś poziom średniozaawansowany z języka angielskiego B2. Komunikujesz się sprawnie z osobami za granicą. Czujesz jednak, że brakuje Ci obycia z językiem biznesowym, aby w komunikacji w pracy wejść na wyższy poziom. To właśnie dla Ciebie jest nasz kurs Business English w Krakowie. A jesteś nie jesteś z Krakowa, to nic nie szkodzi, w naszych zajęciach możesz spokojnie uczestniczyć zdalnie, dzięki połączniu zajęć zdalnych ze stacjonarnymi. Nie zwlekaj i zapisz się na nasz kurs Business English w Krakowie.

Nauka języka biznesowego po angielsku

Co zyskasz dzięki kursowi Business English?

Czy wiesz, że ponad 60% pracowników międzynarodowych firm nie potrafi podjąć aktywnej roli w dyskusjach biznesowych, wygłosić prezentacji lub negocjować w języku angielskim. Ekspansja polskich firm za granicę stała się faktem, a komunikacja w języku angielskim, w tym Business English, jest dziś niezbędna dla zapewnienia konkurencyjności, zwłaszcza gdy pracujesz w tak rozwiniętym mieście jak Kraków.

Bez względu na to, czy jesteś managerem w dużej, międzynarodowej firmie, czy też prowadzisz własny biznes, znajomość angielskiego to Twoja przepustka do kariery i globalnych możliwości. A to chyba wystarczający powód, aby sięgnąć po organizowane przez nas szkolenia językowe, w tym Business English.

Kurs Angielski Biznesowy w Infinity

  • Dzięki temu kursowi poczujesz się swobodnie w komunikacji ze swoimi klientami.
  • Nabędziesz umiejętności korespondencji i wymiany profesjonalnych maili
  • Rozumienie ze słuchu treści biznesowych nie będzie dla Ciebie stanowiło przeszkody
  • Dzięki dodatkowym, darmowym konwersacjom z Native Speakerem przełamiesz barierę mówienia
  • Wejdziesz na wyższych stopień zaawansowania językowego
  • Zdobędziesz praktyczne umiejętności językowe
Rodzaj kursu Terminy Czas trwania Cena za rok Zapisy
Business English 1 x tydzień x 90 minut
Wtorki 19:15-20:45
od 19.10.2021 – 31.05.2022
56 h dydaktycznych
2 x 730 zł lub
10 x 149 zł
Zapisy

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków