Każdego roku miliony ludzi na całym świecie przystępują do egzaminu w Pearson VUE. Takim Centrum Egzempcyjnym jest także Szkoła Języków Obcych INFINITY w Krakowie. Prawdopodobnie Ty lub ktoś, kogo znasz, ostatnio u nas się testował. Twój sąsiad, programista komputerowy, pielęgniarka twojego taty, nauczyciel dzieci, agent nieruchomości lub absolwent college’u, który chce iść do szkoły biznesu. Wszyscy demonstrują swoją wiedzę, umiejętności i zaangażowanie, kiedy testują w Pearson VUE i być może właśnie w naszym krakowskim centrum na ul. Bociana 6.
U nas zdasz dowolny egzamin PEARSON VUE, u nas także przygotujesz się do tego egzaminu dzięki dedykowanym kursom przygotowującym, zarówno online jak i offline.

Testy Pearson VUE

Pearson VUE jest liderem w testowaniu komputerowym – od testów praktycznych online po egzaminy nadzorowane, które wymagają najbezpieczniejszych w branży środowisk testowych. Ponad 450 właścicieli firm na całym świecie wybiera Pearson VUE, aby pomóc w opracowywaniu, zarządzaniu, dostarczaniu i rozwijaniu swoich programów testowych.

Odważny. Obdarzony wyobraźnią. Przyzwoity. Odpowiedzialny. Te słowa to nie tylko slogan; są jednymi z naszych najważniejszych wartości. Zasady te, wplecione w naszą kulturę korporacyjną, dobrze nam służyły, czego efektem są najbardziej innowacyjne produkty i usługi w branży, twórcze i produktywne relacje w pracy oraz pełna szacunku, uczciwa komunikacja. Pearson VUE jest częścią Pearson, największej na świecie firmy edukacyjnej zatrudniającej ponad 35 000 pracowników na całym świecie.

Dlaczego warto skorzystać z Pearson VUE w Infinity?

  • Jako Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne mamy bezpośredni dostęp do materiałów przygotowujących do certyfikacji w bardzo atrakcyjnych cenach
  • Wykupując u nas kurs przygotowujący lub test próbny otrzymasz voucher na egzamin za darmo lub w bardzo atrakcyjnej cenie
  • Nasze centrum egzaminacyjne może pomieścić 6 osób na raz, w 2 dni testowe w tygodniu – daje to możliwość wykonania ponad 200 testów miesięcznie
  • Jak nieliczni w Krakowie zapewniamy ciągłość testowania nawet w czasie Pandemii
  • Bezpieczne testowanie, profesjonalna obsługa, życzliwa pomoc techniczna – to co nas wyróżnia.
  • Nasze programy przygotowujące do egzaminów należą do najlepszych i są przygotowane przez fachowców.

Kiedy można przystępować do testów?

 
DNI GODZINY LOKALIZACJA ZAPISY
WTOREK 8:00-16:00 BOCIANA 6 Tel: 537 017 211 E-mail: info@infinity.edu.pl
CZWARTEK 8:00-16:00 BOCIANA 6 Tel: 537 017 211 E-mail: info@infinity.edu.pl
 

Galeria Infinity

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków