dzieci podczas zajęć angielskiego w Infinity Kraków

Jeśli wybierasz się na studia zagranicą, a Twoje uczelnia wymaga egzaminu TOEFL to świetnie trafiłeś! Szkoła Języków Obcych INFINITY w Krakowie przygotowuje i przeprowadza te egzaminy. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do tego egzaminy. Nasi instruktorzy są przeszkoleni i przygotowali do tego egzaminu kilka tysięcy osób. Jeśli TOEFL w Krakowie, Małopolsce, a teraz dzięki Internetowi gdziekolwiek na świecie to tylko z INFINITY TOEFL PREP Course.

Nauka angielskiego w Anglii

Co zyskasz dzięki egzaminowi TOEFL

Test TOEFL to egzamin opracowany przez ETS, który mierzy zdolność osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, do funkcjonowania w środowisku akademickim. Wiele college’ów i uniwersytetów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, wymaga od uczniów ESL złożenia wyniku egzaminu TOEFL, zanim będą mogli ubiegać się o przyjęcie na studia. Test ocenia umiejętności słuchania, czytania, pisania i mówienia. Jest przeznaczony dla zaawansowanych uczniów, którzy są gotowi udowodnić, że mają możliwość życia i nauki w kraju, gdzie komunikacja przebiega w języku angielskim.

W INFINITY przygotujemy Cię do egzaminu TOEFL, na naszym kompleksowym, on-line kursie, gdzie nie tylko poznasz strukturę egzaminu, zapoznasz się z jego częściami ale także gruntownie przećwiczysz wszystkie elementy, co da Ci

Dlaczego warto przygotować się i zdać egzamin w Infinity?

  • Jesteśmy AUTORYZOWANYM CENTRUM EGZAMINACYJNYM – u nas zdasz TOEFL iBT (terminy)
  • Przygotowaliśmy z SUKCESEM już ponad 1000 kandydatów przez ostatnie 10 lat
  • Korzystamy z oficjalnych materiałów przygotowanych przez firmę testująca ETS – macie pewność, że są to pewne i sprawdzone materiały.
  • Zajęcia teoretyczne połączone są z praktyką – każdy ma do dyspozycji komputer oraz program symulujący prawdziwy test TOEFL iBT. Pamiętaj, że egzamin zdajesz w sali z innymi, my nauczymy Cię radzić sobie z hałasem i stresem, który temu towarzyszy
  • Kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanych i kompetentnych instruktorów, którzy są anglistami i przeszli oficjalne szkolenia ETS.
Terminy kursów TOEFL w INFINITY Dni i godziny Forma zajęć Cena Zapisy
 4.10.2021-18.11.2021 poniedziałki/czwartki 19:00-21:00 (12 lekcji x 120 minut) On-line 790 zł lub 2 x 410 zł Zapisy
 22.11.2021-13.01.2022 poniedziałki/czwartki 19:00-21:00 (12 lekcji x 120 minut) On-line 790 zł lub 2 x 410 zł Zapisy

Galeria Infinity

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków