TOEIC Kraków

TOEIC to jeden z najpopularniejszych egzaminu językowych na świecie. Rok w rok do egzaminu podchodzi ok. 6 mln osób, co jest wynikiem znacznie przewyższającym ilość przeprowadzanych przez inne instytucje certyfikujące egzaminów. Certyfikat TOEIC można zdobyć w Szkole Języków Obcych INFINITY w Krakowie, ponieważ jesteśmy Autoryzowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym ETS w Małopolsce. U nas nie tylko można ten test zdać, ale także gruntowni się do niego przygotować. Specjalizujemy się w testach ETS i jesteśmy regionalnym liderem w kursach przygotowujących do tego egzaminu.

angielski on-line dla dzieci

TOEIC – co zyskasz dzięki certyfikacji?

Test TOEIC® Listening and Reading stał się standardem dla decydentów na całym świecie. Test sprawdza umiejętności rozumienia ze słuchu i czytania ze zrozumieniem dla początkujących i zaawansowanych oraz określa, czy osoba ucząca się języka angielskiego jako obcego może skutecznie i biegle porozumiewać się w języku angielskim, ponad granicami i kulturami, ze współpracownikami i klientami.

Oceny i nauczanie w ramach programu TOEIC zapewniają zbiór zasobów, które pomagają ocenić umiejętności komunikacji w języku angielskim. W szkole INFINITY podczas przygotowania do egzaminów pomagamy zdającym osiągnąć jak najlepsze wyniki. Skala w programie TOEIC służy do oceny umiejętności posługiwania się językiem angielskim na różnych poziomach umiejętności.

Dlaczego warto podejść do egzaminu TOEIC?

  • Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym TOEIC (i innych egzaminów ETS)
  • Od lat specjalizujemy się w przygotowaniu do egzaminów TOEIC, posiadamy doświadczenie i oficjalne materiały
  • Dzięki zdobytemu certyfikatowi TOEIC potwierdzisz swoje kwalifikacje językowe, które wpisujesz w CV
  • TOEIC oraz inne egzaminy ETS pozwolą Ci otrzymać dofinasowanie na kursy językowe z funduszy europejskich
  • Egzamin TOEIC zdasz, jest to egzamin poziomujący, zatem nie ryzykujesz stratą pieniędzy na niezaliczony egzamin
  • Jeśli jesteś właścicielem firmy lub osobą odpowiedzialną za szkolenia w swojej firmie, dzięki TOEIC dokonasz profesjonalnego audytu firmy szkolącej

Galeria Infinity

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków