dzieci podczas zajęć angielskiego w Infinity Kraków

Kraków jako miasto akademickie słynie ze znakomitych uczelni i szkół. To niewątpliwie jeden z większych ośrodków akademickich w Polsce jak i w Europie. Niemniej jednak świat edukacji nie kończy się tylko na Krakowie. Wiele młodych ludzi pragnie wyjechać na studia za granicę. Wiele też firm zagranicznych otwiera swoje biura w Krakowie i zatrudnia osoby, które muszą posługiwać się językami obcymi. Sama umiejętność porozumienia w różnych językach to jedno, a drugie to potwierdzenie kwalifikacji. Te kwalifikacje językowe można nabyć naszej Szkole INFINITY w Krakowie na ul. Bociana. Od wielu lat jesteśmy nie tylko Ośrodkiem Edukacyjnym, ale także i przede Centrum Egzaminacyjnym, gdzie można podejść do egzaminów: ETS, ETS GLOBAL, PROMETRIC, PEARSON VUE oraz PEOPLECERT

Klasa uczniów języka Niemieckiego

Co zyskasz certyfikując się?

Certyfikat taki jak TOEFL, czy TOIEC jest wymagany bardzo często przy rekrutacji na studia. Uczelnie, zagraniczne wymagają potwierdzenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim, jeśli aplikujemy na studia. Dlatego INFINITY nie tylko umożliwia otrzymanie takiego certyfikatu, ale przede wszystkim przygotowuje do niego.

Egzaminy językowe

Egzaminy TOEIC, WiDaF, TFI, czy inne z rodziny PeopleCert dają możliwość ukończenia kursu dofinasowanego z funduszy Unie Europejskiej. Nie dość, że są to egzaminy uznawane na całym świcie to ich przewagą jest to, że praktycznie nie da się ich nie zdać, bo są to egzaminy poziomujące, czyli dają wynik naszego poziomu zaawansowania, co absolutnie wystarcza, aby przedstawić dokument kwalifikacji językowych.

Jak często pracodawcy wymagają od nas znajomości języka nie trzeba chyba podkreślać. Jeśli zatem piszemy w naszym CV poziom zaawansowania językowego to, aby był on wiarygodny bardzo dobrym sposobem jest poparcie go międzynarodowym certyfikatem jaki właśnie możecie zdobyć w naszej Szkole Językowej w Krakowie.

Co istotne pandemia Coronawirusa czy jakakolwiek inna w przyszłości nie jest nam straszna, bo nasze egzaminy wcale nie trzeba zdawać w Centrum Egzaminacyjnym. Są egzaminy PeopleCert, które dzięki zaawansowanej technologii PeopleCert można zdać w domu, a wynik otrzymać w 3 dni od podejścia do egzaminu.

Dlaczego warto skorzystać z certyfikatów jezykowych oferowanych w Infinity?

  • U nas przygotujesz się do egzaminów oferowanych przez nas egzaminów
  • Możesz liczyć na zniżki i rabaty na niektóre egzaminy, jeśli skorzystasz z naszych kursów
  • Mamy także egzaminy dla dzieci i młodzieży: TOEFL Primary, TOEFL Junior
  • Z nami egzaminy są „łatwiejsze”, bo dobrze do nich Cię przygotujemy
  • W INFINITY zakupisz podręczniki i materiały przygotowujące do egzaminów
  • Jako jedni z pierwszych w Polsce ofertujemy uznawane na całym świecie egzaminy ON-LINE w tzw. live proctoring.
  • Nasze egzaminy są oficjalnie uznane przez PARP jako egzaminy, które potwierdzają kwalifikacje nabyte podczas kursów współfinasowanych z funduszy EU.

Galeria Infinity

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków