cache_2454263334

Darmowy egzamin TOEFL®Junior™ dla wszystkich

Darmowy certyfikat z angielskiegoSzkoła Języków Obcych INFINITY – Akredytowany Partner ETS (Educational Testing Service) – ma przyjemność zaprosić młodzież w wieku 11-17 lat do udziału w MIĘDZYNARODOWYM TEŚCIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO TOEFL® Junior™, który odbędzie się na zakończenie roku szkolnego. Jest to darmowy certyfikat z angielskiego dla młodzieży!

Będzie to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia swojej znajomości języka za pomocą renomowanego egzaminu przeprowadzanego w wielu krajach na świecie i to całkowicie BEZPŁATNIE! Każdy zdający pozna swój wynik, a wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość zakupienia oficjalnego Certyfikatu w promocyjnej cenie 199 zł (cena rynkowa egzaminu: 300 zł). Trzy osoby z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone nieodpłatnymi Certyfikatami TOEFL® Junior™.

  • BEZPŁATNY egzamin TOEFL® Junior™ dla wszystkich naszych uczniów na zakończenie roku szkolnego – darmowy certyfikat z angielskiego!
  • najlepszy wybór dla sprawdzenia umiejętności językowych młodzieży szkolnej za pomocą profesjonalnego testu językowego
  • dla 3 osób z najlepszymi wynikami – w nagrodę oficjalny Certyfikat TOEFL® Junior™
  • promocyjna cena zakupu Certyfikatu dla wszystkich chętnych – tylko teraz 199 zł
  • renomowane polskie licea wysoko nagradzają certyfikaty językowe w procesie rekrutacji – nawet do 20 punktów*!

* Dokładne zasady przyznawania punktów są ustalane przez szkoły niezależnie

  • Certyfikat umożliwia podjęcie nauki w gimnazjach i liceach anglojęzycznych, jest też przepustką do szkół średnich za granicą

Aby dowiedzieć się więcej o egzaminie TOEFL® Junior™ kliknij tutaj.
Sprawdź także inne nasze certyfikaty!

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat akcji promocyjnej, prosimy o kontakt mailowy na adres info@infinity.edu.pl lub telefoniczny pod numerem +48 537 017 211.

 

darmowy certyfikat z angielskiego Przykładowy certyfikat TOEFL Junior