kursy językowe dla dorosłych kraków

Szkoła językowa Infinity umożliwia szybką naukę języków obcych, dzięki którym funkcjonowanie oraz pracowanie w nowoczesnej rzeczywistości stanie się łatwiejsze. Kurs języka angielskiego to często początek dalszego kształcenia. Angielski jest dziś językiem nieodzownym w naszej rzeczywistości, którego znajomość jest wymagana praktycznie przez wszystkich pracodawców. Rozpoczęcie od wczesnych lat dziecięcych nauki pozwala na stabilne przyswajanie nowej wiedzy oraz osiągnięcie płynności, która zostanie potwierdzona certyfikatem po zdanych egzaminach.

kursy językowe dla dorosłych kraków

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI KONWERSACYJNEMU Z NATIVE SPEAKEREM?

Kursy angielskiego oferowane przez Szkołę INFINITY są dopasowane do indywidualnych potrzeb osób dorosłych. Każdy inaczej przyjmuje nowe informacje, co wymaga profesjonalnego podejścia do procesu nauczania. Specjaliści z INFINITY doskonale radzą sobie z nauką małych osób dorosłych tak w zwykłych kursach językowych, kursach specjalistyczny takich jak Business English czy Advanced Skills Class czy też w profesjonalnym przygotowaniem dorosłych do certyfikacji . Angielski jest tylko jednym z języków, którym posługiwanie się dziś jest nie tylko opłacalne, ale również coraz częściej wymagane. Zatem nasze kursy dla dorosłych obejmują także hiszpański, niemiecki oraz inne języki na życzenie. 

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA Kursy językowe do INFINITY

  • U nas uczą lektorzy, którzy motywują do mówienia
  • Posiadamy i używamy profesjonalne podręczniki i materiały dydaktyczne 
  • Korzystamy i stosujemy tylko sprawdzone metody nauczania
  • Uczestnicy naszych naszych kursów mają możliwość korzystania z darmowych konwersacji z Native Speakerem
  • U nas zdobędziesz międzynarodowe certyfikaty językowe 
  • Wdrożyliśmy przyjazny dla kieszeni system opłat 
  • Ucząc się u nas dłużej, polecając naszą szkołę lub zapisując całą rodzinę możesz liczyć na atrakcyjne rabaty

Dla kogo są nasze kursy językowe?

Kursy języka angielskiego jak i innych języków przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje regularnego kontaktu z językiem i dąży do osiągnięcia płynności językowej. Zajęcia w Infinity stwarzają okazję do praktycznych ćwiczeń szlifujących warsztat językowy.

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków