Język hiszpański jest wyjątkowo pięknym językiem. Cechuje go niebywała wdzięczność, która sprawia, że jest on bardzo miły i przyjemny dla ucha. Dlatego też coraz większa liczba osób pragnie zapoznać się językiem mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego. Dla mieszkańców Krakowa, ale nie tylko, bo dzięki możliwości dołączenia do zajęć zdalnie, szkoła językowa INFINITY posiada w swojej ofercie także kurs hiszpańskiego. Dla nas nie ma znaczenia ile masz lat – języka nauczyć można się zawsze, dlatego zapraszamy na kursy hiszpańskiego dla dorosłych przy ul. Bociana 6 w Krakowie.

ZAJĘCIA W KRAKOWIE, KTÓRYCH NIE DA SIĘ NIE LUBIĆ

Zajęcia prowadzone są przez przesympatycznego i doświadczonego native speakera, który stara się przekazywać swoją wiedzą, ale przede wszystkim doświadczenie życia w Hiszpanii. Dla grupy mniej zaawansowanej mamy lektorkę z Polski. Jeżeli więc zdecydujecie się na zajęcia w naszej szkole, bądźcie gotowi na to, że nie będziecie się nudzić. Nowoczesne metody mające na celu uaktywnić każdego kursanta pod kątem nauczania oraz komunikacji sprawią, że już po krótkim czasie zaczniecie czuć się coraz bardziej komfortowo używając języka hiszpańskiego. Zapomnijcie o starych czasach i mozolnej nauce nudnego języka. Na naszych zajęciach nikt się nie nudzi, a radosna atmosfera sprzyja w okiełznaniu tego pięknego, południowego język, którym posługują się na co dzień miliony ludzi na całym świecie. Warto wspomnieć o tym, że Victor – nasz native – jest także aktorem i próbki jego talentu można podziwiać w trakcie zajęć.

SPRÓBUJ SWOICH SIŁ

Z nami, a raczej z naszą przesympatyczną lektorką, a także z Victorem – Nativem z Andaluzji, poczujesz niespotykany wcześniej przypływ energii do nauki języka hiszpańskiego. Nieważne ile masz lat i na jakim jesteś poziomie. Nasze zajęcia z hiszpańskiego dla dorosłych są bardzo kompleksowe. Najpierw sprawdzimy Twój poziom zaawansowania, a później skierujemy Cię do odpowiedniej grupy, gdzie rozpoczniesz szlifowanie swoich umiejętności.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA HISZPAŃSKI W INFINITY

  • Korzystamy z nowoczesnej platformy, dzięki której w razie konieczności możesz uczestniczyć na zajęciach zdalnie, albo odsłuchać je w innym terminie
  • kurs prowadzi Native Speaker z Andaluzji lub wykwalifikowany lektor polski
  • stosujemy skuteczne metody przełamania bariery mówienia
  • korzystamy z nowoczesnych technologii w nauczaniu
  • tworzymy przyjazną atmosferę na zajęciach
  • a my dbamy o Twoją kieszeń proponując przyjazdy system płatności

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Kursy języka angielskiego przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje regularnego kontaktu z językiem i dąży do osiągnięcia płynności językowej. Zajęcia w Infinity stwarzają okazję do praktycznych ćwiczeń szlifujących warsztat językowy.

Rodzaj kursuTerminyCzas trwaniaCena za rokZapisy
Hiszpański A11 x tydzień x 90 minut
Czwartki 19:15-20:45
od 21.10.2021 – 23.06.2022
56 h dydaktycznych
1390 zł lub
10 x 139 zł
Zapisy
Hiszpański A21 x tydzień x 90 minut
Wtorki 19:15-20:45
od 19.10.2021 – 10.06.2022
56 h dydaktycznych
1390 zł lub
10 x 139 zł
Zapisy
Hiszpański C11 x tydzień x 90 minut
Czwartki 17:35-19:05
od 21.10.2021 – 23.06.2022
56 h dydaktycznych
1390 zł lub
10 x 139 zł
Zapisy

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków