Lekcje pokazowe z języka angielskiego

Już 7, 15 oraz 23  WRZEŚNIA zapraszamy na DNI OTWARTE do naszej szkoły Infinity Kids, podczas których dzieci będą mogły wziąć udział w DARMOWYCH I STACJONARNYCH LEKCJACH pokazowych!

LEKCJE POKAZOWE 7, 15, 23 WRZEŚNIA:

• 17:00 angielski dla dzieci w wieku 3-6 lat

• 17:45 angielski dla dzieci w wieku 7-9 lat

• 18:30 angielski dla dzieci w wieku 10-12 lat

• 19:15 angielski dla młodzieży w wieku 13-18 lat

Podział jest tylko według kategorii grup wiekowy na czas lekcji pokazowych.

Docelowe zajęcia, w ciągu roku, są w grupach dzieci w jednym wieku.

Zapisz dziecko na 30 minutową, stacjonarną lekcje pokazową już teraz – jedyne takie zajęcia polisensoryczne w Krakowie metodą Mała Lingua! Angielski już od 3 roku życia!

NAUKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI już od 3 roku życia!

Co wyróżnia metodę nauczania Mała Lingua?

Rodzina Blabbersów i kontekst sytuacyjny

Języka angielskiego uczymy autorską metodą Mała Lingua, która oparta jest na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell. Wiedzę i umiejętności językowe dzieci zdobywają, towarzysząc rodzinie w ich codziennych zajęciach i magicznych przygodach. Przy wykorzystaniu kontekstu sytuacyjnego i odtwarzaniu autentycznych zdarzeń dzieci mają możliwość przyswajania języka w warunkach odzwierciedlających rzeczywistość.

Teatralizacja i umuzykalnienie

Nauka języka bez elementów zabawy nie kojarzy się dobrze. Atutem zajęć Mała Lingua jest teatralizacja i umuzykalnienie. Każdorazowo podczas zajęć dzieci wcielają się w role bądź wchodzą w interakcję z pacynkami. W trakcie odgrywanych scenek używają słów i struktur językowych ćwiczonych na lekcji i uczą się budować pełnozdaniowe wypowiedzi.

Polisensoryczność

Zajęcia językowe metodą Mała Lingua to wciąż coś więcej. Mając na względzie rozwój psychoruchowy dziecka, na naszych zajęciach dzieci odkrywają język wszystkimi zmysłami. Integracja zmysłów w proces uczenia się daje gwarancję na lepsze zapamiętywanie i bogatsze doświadczenia.

Już dziś zarezerwuj miejsce na lekcje pokazowe z języka angielskiego!

info@infinity.edu.p