Masz już dość kursu z podręcznikiem. Interesują Cię tylko konwersacje, a bariera porozumiewania się jest ciągle przez Ciebie nie pokonana. To dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny kurs konwersacyjny z Native Speakerem w Krakowie w naszej Szkole Języków Obcych INFINITY. To kurs przygotowany dla tych, którzy chcą przełamać barierę mówienia. Konwersacje z native speakrem zdalnie lub online – nie ma problemu do naszych zajęć możesz też dołączyć z domu lub innego miejsca na świecie.

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI KONWERSACYJNEMU Z NATIVE SPEAKEREM?

Kursy tego typu nie są takimi samymi kursami jak zwykłe. Nie ma tutaj podręcznika, ani też szczególnego programu nauczania, którego nauczyciel trzyma się i realizuje. Nie znaczy to oczywiście, że w zajęcia zakrada się chaos i brak organizacji. Native Speaker ma przemyślany cykl zajęć, niemiej jednak jest on modyfikowany i dopasowany do grupy. Co jednak najważniejsze zajęcia w przeważającej część skupiają się na rozmowie, na wymianie poglądów, na konwersacjach. W ten sposób kursanci uczą się nowego słownictwa, niejednokrotnie z pogranicza slangu, sformułowań i fraz używanych w konwersacji. Gramatyka jest tutaj ograniczona do minimum, a już z pewnością nie uczniowie nie uczą się nazw czasów i innych gramatycznych regułek. To nauka przez rozmowę i to z najlepszym partnerem – Native Speakerem, dla którego angielski (lub inny nauczany język) jest językiem ojczystym. Ważne też to, aby taki prowadzący miał przygotowania i doświadczenie w nauczaniu i tylko takich Native Speakerów zatrudniamy w naszej szkole.

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej poprzez rozmowy.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA KONWERSACJE Z NATIVE SPEAKEREM W INFINITY

  • Dzięki temu kursowi poczujesz się swobodnie w komunikacji i pokonasz barierę mówienia.
  • Nabędziesz umiejętności swobodnych wypowiedzi na różne tematy
  • Rozwiniesz umiejętność rozumienia obcokrajowców
  • Poszerzysz słownictwo także z pogranicza slangu
  • Wejdziesz na wyższych stopień zaawansowania językowego
  • Zdobędziesz praktyczne umiejętności językowe
  • Do naszych zajęć dołączysz też zdalnie, on-line

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Kursy języka angielskiego przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje regularnego kontaktu z językiem i dąży do osiągnięcia płynności językowej. Zajęcia w Infinity stwarzają okazję do praktycznych ćwiczeń szlifujących warsztat językowy.

Rodzaj kursu Terminy Czas trwania Cena za rok Zapisy
Konwersacje z Native Speakerem 1 x tydzień x 90 minut
Czwartki 19:15-20:45
od 21.10.2021 – 23.06.2022
56 h dydaktycznych w roku
DARMOWY
DLA SŁUCHACZY INFINITY

745 zł lub
10 x 149 zł
Zapisy

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków