Nauka języka biznesowego po angielsku

Chciałbyś by pracownicy Twojej firmy uzupełnili braki w wykształceniu językowym? A może chcesz by Twoja firma weszła na wyższy poziom komunikacji z zagranicznymi kontrahentami? Niezależnie od tego, jakie są cele Ciebie i ludzi współtworzących z Tobą Twoją działalność, znajomość języków obcych może być tylko dodatkową korzyścią. Dlatego też szkoła INFINITY w Krakowie oferuje kursy językowe dla firm. Zapraszamy do współpracy niezależnie od celów i poziomu zaawansowania. Nasza wykwalifikowana kadra z przyjemnością poprowadzi zajęcia z większą grupą na każdym poziomie. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i wnieś powiew świeżości do swojego biura, a także uzupełnij umiejętności swoich pracowników.

angielski dla firm kraków

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI JĘZYKOWEMU DLA FIRM?

Dzięki systematycznej pracy z naszymi lektorami umiejętności językowe Twoich pracowników będą rosły. Na zajęciach z języka angielskiego dla firm, skupimy się na uczeniu języka w środowisku pracy. Twoi podwładni zwiększą swoje kompetencje językowe w mowie i na piśmie. Znajdą się oni także pod opieką dyrektora metodycznego, który będzie nadzorował ich progres oraz jakość nauczania na zajęciach. Dostosujemy zajęcia do Twoich wymagań i wytycznych. Jesteśmy gotowi na nauczanie zarówno grupy początkującej, jak i na prowadzenie kursów z języka specjalistycznego, np. angielski biznesowy, lub angielski w prawie/finansach. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij swojej kadrze najlepsze zajęcia z j. angielskiego dla firm. Choć Szkoła INFINITY ma siedzibę w Krakwie nie ograniczymy się tylko do lokalnego rynku. Zatrudniamy lektorów na terenie całej Polski, a obecnie dzięki zajęciom on-line jesteśmy w stanie takie zajęcia prowadzić nawet dla Twojego oddziału w Chinach. 

Metody pracy

Kursy językowe dla firm organizowane przez szkołę językową Infinity opierają się na podstawowych kompetencjach językowych, czyli słuchaniu, mówieniu, pisaniu i czytaniu. Oznacza to, że w trakcie naszych zajęć staramy się podejść do każdego kursanta w sposób kompleksowy, tak by nie zaniedbać żadnej z kategorii operowania językiem obcym. Ponadto, wyróżnia nas elastyczność, w postaci profesjonalnego i osobnego podejścia do każdej grupy. To Ty decydujesz o tym w jak dużych grupach i w jakim terminie odbywają się zajęcia. Masz też wpływ na to jak często będziemy się spotykać oraz jak długo i w jakiej formie będą odbywać się spotkania.

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z KURSÓW DLA FIRM W INFINITY?

  • dajemy możliwość elastycznego dostosowania procesu dydaktycznego, formy zajęć oraz ich terminu do indywidualnych potrzeb uczących się (np. zajęcia konwersacyjne dla osób dobrze znających języki chcących podtrzymać” tę znajomość),
  • stosujemy dogodną forma płatności – płatność przelewem tylko za faktycznie odbyte zajęcia, po zakończeniu pełnego miesiąca kursu
  • oferujemy możliwość odwołania i odrobienia zajęć w przypadkach losowych
  • wyznaczamy lektorów z doświadczeniem w pracy w firmach
  • dajemy możliwość weryfikacji naszej pracy przez organizację zewnętrznych egzaminów

Zewnętrzny Audyt językowy dla Twojej firmy?

Oprócz typowych kursów językowych, w naszej ofercie mamy także międzynarodowe certyfikaty, dzięki którym w prosty sposób możesz zbadać czy inwestycja w kursy językowe dała jakieś efekty. Zorganizujemy certyfikaty dla Twojej firmy, albo na miejscu w wersji papierowej albo zdalnie dzięki nowoczesnym egzaminom LanguageCert. 

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków