Nie masz czasu na naukę języka?

Dopasujemy naukę języka do Twojego grafiku!

96 % uczniów poleca naszą szkołę – sprawdź opinie o nas.

Szkoła językowa Infinity oferuje semestralne kursy języka obcego dla dorosłych o różnorodnym stopniu zaawansowania. Do wyboru mają Państwo język: angielski, niemiecki, hiszpański oraz włoski. Po wykonaniu testu poziomującego będziemy w stanie lepiej dopasować wymiar kursu do aktualnego poziomu Państwa wiedzy i potrzeb. Nauka języka prowadzona przez naszą szkołę posiada akredytację Kuratorium Oświaty.

Specyfika kursów dla dorosłych polega na dopasowaniu rozległego materiału do rzeczywistych potrzeb uczestników. Dla przykładu semestralny kurs angielskiego dla dorosłych skupia się na płynnej komunikacji w języku obcym w środowisku pracy (Business English), w podróży oraz z obcokrajowcami. Jest tutaj wprowadzane wyraźne rozróżnienie między mową potoczną a formalną, która stanowi dopełnienie każdego dnia pracy.

Doszlifować umiejętności

Lekcje z języka obcego to idealny sposób, by względnie szybko nabyć odpowiednią wprawę i umiejętności do sprawnego porozumiewania się zarówno z klientami, jak i innymi osobami z zagranicy, z którymi przyjdzie nam się w przyszłości spotkać. Język angielski jest językiem globalnym, jednak nie trzeba się ograniczać wyłącznie do niego. Umiejętność porozumiewania się w języku ojczystym z klientem biznesowym zawsze powoduje lepsze wrażenie i zwiększa poziom zaangażowania w prowadzoną dyskusję. Semestralne kursy językowe dla dorosłych w Infinity pozwalają zaoszczędzić czas, a dzięki testowi poziomującemu nasi potencjalni kursanci mogą lepiej zorientować się, które sfery ich językowych umiejętności wymagają dopracowania.