LANGUAGECERT TEST OF ENGLISH (A1 -C2)

Myślisz o certyfikacie z angielskiego, który wreszcie da Ci potwierdzenie Twoich umiejętności językowych? Ogranicza Cię czas, który musz spędzić na taki egzamin, dojazd do centrum egzaminacyjnego, procedury itd…? Teraz możesz egzamin zdać z domu – w czasie i miejscu, które sam wybierzesz. Szkoła INFINITY pomoże Ci w tym. Przeczytaj jak się zarejestrować, a od nas dostaniesz prezent w postaci 25% rabatu na egzamin. Nie zwlekaj zapisz się już dziś.

Egzamin LTE wykonywany na laptopie
pomarańczowe tło
Logo egzaminu LTE

Czym jest egzamin LANGUAGECERT LTE?

SZKOŁA INFINITY OFERUJE 25% ZNIŻKI NA CERTYFIKAT LTE!!!

Opłata jest wnoszona bezpośrednio na konto organizatora egzaminu.

Koszt egzaminu bez zniżki/po zniżce: 149 Euro/111,75 Euro

KOD PROMOCYJNY: F69A07

Egzamin przyjazny dla każdego

okrąg

Zobacz poniższy film aby dowiedzieć się jak możesz zdać egzamin z domu, zobacz niżej jak się zarejestrować.

JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA EGZAMIN? - INSTRUKCJA KROK PO KROKU

1. Wejdź na tę stronę: kliknij tutaj lub skopiuj cały link - https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-test-of-english-lte/a1–c2-listening-and-reading

strona internetowa do zakupu egzaminu

2. Zaznacz pole (kółko) przy nazwie egzaminu tak aby przycisk “Book” podświetlił się na czerwono i kliknij “Book”.

Kupno egzaminu

3. W polu “I HAVE A PROMO CODE” wpisz kod F69A07, aby otrzymać zniżkę i kliknij przycisk “Apply”.

Koszyk

Jeśli kod został wpisany poprawnie i jest aktywny, zobaczysz informację o uzyskanej zniżce. Gdyby kod nie zadziałał napisz do nas na adres: info@infinity.edu.pl.

4. Kliknij link: “Schedule or Edit Date & Time”.

płatność za egzamin

5. Ustaw swoją strefę czasową (standardowo jest ustawiona zgodnie z ustawieniami Twojego komputera) Używając strzałek, wybierz datę, przedział czasowy, a następnie godzinę rozpoczęcia egzaminu.

Wybór dnia i godziny egzaminu

Po dokonaniu wyboru godziny rozpoczęcia testu, kliknij “Update Selected Slot to Basket”

Wybór godziny egzaminu

6. Na ekranie zobaczysz wybrany termin i podsumowanie. Wybierz opcję “PROCEED TO CHECKOUT”.

płatność za egzamin z certyfikatem

7. Zostaniesz poproszony o zalogowanie (jeśli posiadasz już konto na stronie LanguageCert) lub o założenie nowego konta.

Nowy kandydat - rejestracja

Uzupełnij wymagane pola i kliknij “JOIN”.

Rejestracja

8. Podaj dane potrzebne do realizacji płatności – możesz zapłacić kartą kredytową lub przez PayPal.

płatność za egzamin
Dane osobowe

9. Dokonaj płatności za egzamin.

Koszt egzaminu

10. Po zakończeniu rejestracji i płatności zobaczysz poniższy ekran:

Rejestracja na egzamin zakończona sukcesem

Otrzymasz również e-mail z potwierdzeniem terminu testu.

email z linkiem do egzaminu

11. Na Twoim profilu na stronie LanguageCert pojawi się podsumowanie Twojego wybranego egzaminu i terminu, w którym będziesz go zdawać oraz link do pobrania aplikacji egzaminacyjnej – EXAM SHIELD

jak wygląda egzamin online

Podłącz słuchawki (nie można używać słuchawek bezprzewodowych), kamerkę oraz mikrofon.
Pobierz aplikację EXAM SHIELD klikając na link DOWNLOAD. Kiedy otworzy się okno pobierania programu, zapoznaj się z licencją i kliknij “Accept and Install Windows client”. (Odśwież okno jeśli ekran pobierania nie pojawi się w ciągu kilku sekund).
Instalację EXAM SHIELD można wykonać najpóźniej godzinę przed egzaminem. Rekomendujemy jednak zrobienie jej wcześniej, aby zostawić sobie czas na rozwiązanie ewentualnych problemów.

Ściąganie/instalowanie programu

Wyraź zgodę na instalację aplikacji, rozpocznie się instalacja.

ściąganie aplikacji

Aplikacja zainstaluje się na Twoim pulpicie, otwórz ją i kliknij “CHECK SYSTEM”.

Logowanie na egzamin

Aplikacja wykona szereg testów Twojego komputera, test systemu, test dźwięku (mikrofon i słuchawki) oraz test szybkości internetu. Na koniec zobaczysz podsumowanie, listę ewentualnych problemów. Jeśli wszystko będzie OK, będzie można zamknąć aplikację i wrócić do niej dopiero na 10 minut przed zaplanowany terminem egzaminu.

przygotowanie sprzętu do egzaminu online
Egzamin online
Wygląd strony z egzaminem online

12. Zapisz sobie wybrany termin egzaminu, aby go nie przegapić, możesz zmienić wybrany termin egzaminu bez dodatkowych opłat na 48 godzin przed egzaminem.

13. BARDZO WAŻNE Na stronie www.languagecert.org zaloguj się i odwiedź swój profil.

Rejestracja na egzamin

Jeśli do tej pory system nie prosił Cię o uzupełnienie danych, kliknij “EDIT PERSONAL DETAILS” i uzupełnij swój profil.

Dane osobowe

Wybierz typ dokumentu, który pokażesz potem swojemu egzaminatorowi w trakcie egzaminu.

Wybór karty

W dniu egzaminu:

Informacje kontaktowe:

Jeśli potrzebujesz pomocy przy rejestracji, chcesz uzupełnić swój profil lub masz pytania dotyczące egzaminu, zajrzyj na tę stronę:

Możesz skorzystać z bardzo wygodnej i dostępnej natychmiast opcji czatu lub zadzwonić pod polski numer telefonu: +48 22 306 08 54.

Możesz także skontaktować się mailowo: custo

merservice@peoplecert.org. Powodzenia na egzaminie!!!!

Jak wygląda nasza szkoła