dzieci podczas zajęć angielskiego w Infinity Kraków

Czy Twoje dziecko ma zdolności matematyczne i chce je rozwijać? A może matematyka jest dla Twojego dziecka zbyt trudnym przedmiotem i jest potrzeba większej ilości ćwiczeń matematycznych. A może Twoje dziecko nie lubi matematyki, a przecież musi zdać egzamin ośmioklasisty oraz maturę z tego przedmiotu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś tak, to Matplaneta Kraków Prądnik Biały, która mieści się Szkole INFINITY na ul. Bociana 6 w Krakowie. To tu budzimy pasję do matematyki, to tu rozwijamy umiejętności matematyczne, to tu wreszcie przygotujemy do trudnych egzaminów w szkole. Co więcej Matplaneta to także lekcje programowania – a zatem języka przyszłości.

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia z matematyki?

Program zajęć oraz metody pracy zostały opracowane w oparciu o program Math Circle profesorów Kaplanów z Uniwersytetu Harvarda. Szczegółowy program został przetłumaczony i dostosowany do polskich warunków oraz wymagań naszych uczniów.

Zajęcia rozpoczynają się od zadania praktycznego problemu, na który odpowiedź może dać matematyka. Problem jest analizowany w grupie, a dzieci same mają dojść do sposobu rozwiązania go. Dzieci dyskutując uczą się od siebie i podążają za dziecięcą logiką, dzięki czemu łatwiej jest im zrozumieć poszczególne zagadnienia. Nauczyciel nie wykłada im przedmiotu zgodnie z logiką dorosłego, ale moderuje grupę pilnując prawidłowości uzyskiwanych wniosków.

Prowadzący wspomaga również matematyczny zapis uzyskiwanego rozwiązania, dzięki czemu dzieci uczą się tego zapisu i w jaki sposób ułatwia one wyrażenie rozwiązania problemu. Zapis i operacje matematyczne nie są jednak celem, a tylko narzędziem w rozwiązaniu.

Każda lekcja Matplanety to:

  • budowanie w dzieciach pewności siebie i samodzielności w rozwiązywaniu zadań
  • fascynacja otaczającym światem, logicznym myśleniem, matematyką jako sztuką rozwiązywania problemu
  • sprawdzanie, eksperymentowanie, zadawanie pytań
  • zajęcia rozpoczynają się od zadania praktycznego problemu, na który odpowiedź może dać matematyka

Matematyka dla dzieci – jakie są rezultaty?

Dzieci, które rozpoczynały naukę u nas, mając kiepskie oceny w szkole, w ciągu semestru potrafiły wybić się na prymusów z matematyki. W wielu dzieciach zidentyfikowaliśmy prawdziwe talenty matematyczne, dzięki którym odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach matematycznych.

Posiadamy własne scenariusze zajęć dla każdej grupy wiekowej, które są na bieżąco aktualizowane i modyfikowane na podstawie informacji zwrotnej od naszych uczniów, nauczycieli i metodyków.

 
Nazwa kursu Grupa wiekowa Terminy zajęć Start od 21.09.2020 Czas trwania Cena roczna (możliwość płatności w maksymalnie 10 płatnościach) Zapisy
Fermat I 4-5 lat Poniedziałek 17:30-19:10 1 x tydzień x 90 minut 64 h dydaktyczne w roku 1960 zł Zapisy
Fermat II 4-5 lat Soboty 10:00-11:40 1 x tydzień x 90 minut 64 h dydaktyczne w roku 1960 zł Zapisy
Pascal I 6-7 lat Wtorki 16:30-18:10 1 x tydzień x 90 minut 64 h dydaktyczne w roku 1960 zł Zapisy
Pitagoras I 8-9 lat Czwartki 16:30-18:10 1 x tydzień x 90 minut 64 h dydaktyczne w roku 1960 zł Zapisy
Pitagoras II 8-9 lat Czwartki 18:15-19:55 1 x tydzień x 90 minut 64 h dydaktyczne w roku 1960 zł Zapisy
Euler I 10-11 lat Wtorki 18:15-19:55 1 x tydzień x 90 minut 64 h dydaktyczne w roku 1960 zł Zapisy
   

Galeria Infinity

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków