niemiecki dla dorosłych

Lata mijają, na rynku biznesowym i nie tylko zaczyna liczyć się znajomość języków, które jeszcze niedawno były całkowicie poza obszarem zainteresowania osób pragnących rozwijać swoje umiejętności, a co za tym idzie także szkół językowych. Jedna rzecz jednak od lat nie ulega zmianie – opłacalność nauki języka niemieckiego, który nie dość, że jest jednym z najłatwiejszych języków świata, to dzięki naszemu bezpośredniemu sąsiedztwu z Niemcami, otwiera szereg możliwości zawodowych dla osób, które znają go choć w niewielkim stopniu.

To z myślą właśnie o ludziach pragnących rozwijać się zawodowo Szkoła INFINITY dla dorosłych oferuje kurs niemieckiego dla dorosłych w placówce w Krakowie, a także on-line. Zobacz co możemy Ci zaoferować!

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI Niemiecki dla dorosłych?

Mimo, że ogół społeczeństwa nie przepada za językiem naszych zachodnich sąsiadów, to nie sposób nie zauważyć, że jego znajomość może być bardzo opłacalna. Dostrzega to też coraz więcej osób będących jeszcze w trakcie okresu kształcenia – wybierając niemiecki jako swój język przewodni w szkołach średnich, czy też na studiach. Potencjał zawodowy języka niemieckiego dostrzegają też osoby dorosłe. Specjalnie dla takich osób mieszkających w Krakowie i okolicach, uruchomiliśmy kursy języka niemieckiego dla dorosłych. Nasze kursy niemieckiego sięgają dalej dzięki możliwości zajęć zdalnych. Nie da się ukryć, że obecnie znajomość tylko jednego języka obcego nie jest wystarczająca. Coraz więcej firm szuka pracowników ze znajomością dwóch języków. Umiejętność posługiwania się niemieckim będzie dużym atutem w przypadku poszukiwania lepszej pracy. 

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA KURS NIEMIECKIEGO W INFINITY?

  • nasza lektorka ma wieloletnie doświadczenie w nauczania języka niemieckiego
  • prowadzi zajęcia z nastawieniem na komunikację
  • korzysta ze sprawdzonych materiałów, adekwatnych pomocy i nowoczesnych technologii
  • mamy przyjazny dla kieszeni system płatności
  • nasi kursanci zostają z nami przez lata dochodząc do perfekcji w komunikacji w tym języku

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Kursy języka angielskiego przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje regularnego kontaktu z językiem i dąży do osiągnięcia płynności językowej. Zajęcia w Infinity stwarzają okazję do praktycznych ćwiczeń szlifujących warsztat językowy.

Rodzaj kursuTerminyCzas trwaniaCena za rokZapisy
Niemiecki dla dorosłych B11 x tydzień x 90 minut
Czwartki 19:15-20:45
od 25.02.2021 – 10.06.2021
28 h dydaktycznych
599 zł lub
5 x 129 zł
Zapisy
Niemiecki dla dorosłych A11 x tydzień x 90 minut
Wtorki 19:15-20:45
od 23.02.2021 – 08.06.2021
28 h dydaktycznych
599 zł lub
5 x 129 zł
Zapisy

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków