Prywatna szkoła językowa INFINITY

to miejsce, gdzie Tobie i Twoim dzieciom pomożemy zrozumieć ludzi i zrozumieć świat, przez zabawę, naukę, kulturę, odkrywanie różnorodnych smaków świata. Kursy językowe, zajęcia z matematyki i programowania oraz Amerykańskie Certyfikacje Międzynarodowe to nasza oferta, z której każdy z Was coś znajdzie dla siebie.

DLACZEGO MY?

Nasze kursy językowe dla dzieci to przede wszystkim:

okrąg
Kursy dla dzieci według metody Mała Lingua prowadzone 2 x tydzień x 60 minut
Nicholas Little Starter
3-6 rok życia
Alice’s Junior
7-9 rok życia
Early Teens
10-12 rok życia
Lingua Teens Space
13-18 rok życia
różowe tło
Kurs dla dorosłych Kraków

Kursy dla dorosłych
metodą komunikacyjną (CLT).

Uczymy języka, którego potrzebujesz w komunikacji w życiu codziennym oraz zawodowym (elementy Business English).

Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania językowego w wymiarze 30 (1 x tydzień) lub 60 (2 x tydzień) godzin lekcyjnych w semestrze.

Kursy dla dorosłych są Akredytowane przez Kuratorium Oświaty. Program kursów standardowych dla dorosłych został opracowany tak, aby uczył komunikacji w języku obcym w środowisku pracy (Business English), a także podczas podróży i porozumiewania się z obcokrajowcami. Dlatego też kursy dla dorosłych oparte są o dwa podręczniki: OPEN MIND (MacMillan) oraz Target Score (Cambridge). Kursy te także przygotowują do Certyfikacji TOEIC. Egzamin można, ale nie trzeba zdawać po takim kursie.

Kursy dla dorosłych odbywają się wieczorami od 17:35-19:05 oraz od 19:15-20:45.

Każdy kto uczy się w naszej szkole może korzystać z DARMOWYCH KONWERSACJI z Native Speakerem.