Czy chcesz wreszcie mówić po angielsku, niemiecku lub hiszpańsku?

Z nami zrobisz to szybko i skutecznie

96% naszych uczniów poleca nasze kursy – sprawdź opinie

Prywatna szkoła językowa INFINITY to miejsce, gdzie Tobie i Twoim dzieciom pomożemy zrozumieć ludzi i zrozumieć świat, przez zabawę, naukę, kulturę, odkrywanie różnorodnych smaków świata. Kursy językowe, zajęcia z matematyki i programowania oraz Amerykańskie Certyfikacje Międzynarodowe to nasza oferta, z której każdy z Was coś znajdzie dla siebie.

Nasze kursy językowe dla dzieci to przede wszystkim:

• Autorska metoda bazująca na baśniowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell
  • Kształtowanie umiejętności komunikacji i mówienia pełnymi zdaniami w języku obcym
  • Teatralizacja z fabułą
  • Nauczanie projektowe kształtujące i rozwijające inteligencje wielorakie uczniów
  • Metoda nauczania CLIL
  • Umuzykalnienie zajęć
  • Tytuł Miejsca Odkrywania Talentów
  • Małe grupy od 4 do 8 osób
  • Europejski Certyfikat Jakości i Innowacyjności

Kursy dla dzieci według metody Mała Lingua prowadzone 2 x tydzień x 60 minut
– 3-6 rok życia – Nicholas Little Starter
– 7-9 rok życia – Alice’s Junior
– 10-12 rok życia – Early Teens
– 13-18 rok życia – Lingua Teens Space

Kursy dla dorosłych Kursy prowadzone metodą komunikacyjną (CLT).

Uczymy języka, którego potrzebujesz w komunikacji w życiu codziennym oraz zawodowym (elementy Business English).

Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania językowego w wymiarze 30 (1 x tydzień) lub 60 (2 x tydzień) godzin lekcyjnych w semestrze.

Kursy dla dorosłych są Akredytowane przez Kuratorium Oświaty. Program kursów standardowych dla dorosłych został opracowany tak, aby uczył komunikacji w języku obcym w środowisku pracy (Business English), a także podczas podróży i porozumiewania się z obcokrajowcami. Dlatego też kursy dla dorosłych oparte są o dwa podręczniki: OPEN MIND (MacMillan) oraz Target Score (Cambridge). Kursy te także przygotowują do Certyfikacji TOEIC. Egzamin można, ale nie trzeba zdawać po takim kursie.

Kursy dla dorosłych odbywają się wieczorami od 17:35-19:05 oraz od 19:15-20:45.

Każdy kto uczy się w naszej szkole może korzystać z DARMOWYCH KONWERSACJI z Native Speakerem.