Nie daj sobie wmówić, że za późno na nauczenie się języka obcego?

W INFINITY nauczymy Cię umówić w języku obcych w każdy wieku!

96% seniorów poleca nasze kursy – sprawdź opinie

angielski dla seniorów

Dlaczego warto skorzystać z oferty angielski dla seniorów w INFINITY?

• kurs dla osób 50+ – tempo zajęć dopasowane do potrzeb osób starszych
  • przyjazne materiały dydaktyczne
  • kurs nastawiony na praktykę – komunikacja
  • indywidualne konsultacje z lektorem
  • Kurs współfinansowany z funduszy EU w 83%

Czym jest kurs dla Seniorów?

To kurs dla pracujących mieszkańców Małopolski, którzy są powyżej 50 roku życia. Aby skorzystać z takiego kursu należy wykonać Bilans Kariery. Jest on pierwszym krokiem do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe. Możecie państwo zrealizować u nas kurs angielskiego dla seniorów nie ponosząc innych kosztów.

Za szkolenie z języka angielskiego zapłacisz bonami szkoleniowymi. Otrzymasz je po zawarciu umowy z WUP i wpłacie 13% wartości zamówionych bonów. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów kursu. Kursy standardowe w grupach do 12 osób zostaną opłacone tylko i wyłącznie bonami szkoleniowymi.

Angielski dla seniorów

Wiele osób w wieku 50+, tzw. seniorów po jakimś czasie dochodzi do wniosku, że poziom edukacji w ich czasach niestety nie pozwalał im na zdobycie wiedzy chociażby w zakresie języków obcych. Jeżeli jesteś jedną z takich osób i chciałbyś nauczyć się porozumiewać w języku angielskim, mamy dla Ciebie dobre wieści. Nasza szkoła w Krakowie organizuje specjalny kurs angielskiego dla seniorów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, programowi nauczania dostosowanego do starszych osób, a także spokojnemu, wolniejszemu tempu pracy, każda osoba powyżej 50. roku życia z województwa małopolskiego, może już dziś rozpocząć swoją przygodę z najłatwiejszym językiem na świecie, którego znajomość może okazać się przydatna chociażby podczas zagranicznej wycieczki, czy też korzystaniu z internetu. Skorzystaj z okazji i nadrób stracony czas – na naukę języka nigdy nie jest za późno.

Angielski to język dla każdego

Ten używany przez miliony osób na całym świecie język, cechuje to, że może się go nauczyć każdy. Tak – angielski jest językiem dla seniorów, dlatego na nasz kurs zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną sprawdzić swoje predyspozycje i umiejętności lub po prostu nauczyć się tego języka od podstaw. Specjalna organizacja zajęć sprawia, że na naszych spotkaniach nikt nie poczuje się zagubiony. Do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny. Na naszych zajęciach nie istnieje coś takiego jak presja. Każdy otrzyma tyle czasu ile potrzebuje.

Kurs z dofinansowaniem

Nasz kurs podlega unijnemu dofinansowaniu. Oznacza to, że za udział w nim można zapłacić jedynie bonem szkoleniowym, który otrzymuje się po wypełnieniu unijnego bilansu kariery. Jedyne koszty, które tak naprawdę spoczywają na kursancie to 13% wartości wybranego kursu. Oznacza to, że każda osoba powyżej 50. roku życia ma szansę nauczyć się od podstaw nowego języka za naprawdę niskie pieniądze. Skorzystaj ze swojej szansy, wykorzystaj unijne wsparcie, zapisz się na kurs angielskiego dla seniorów w Krakowie i naucz się z nami języka, który zwiększy Twój komfort podróży za granicę oraz korzystanie z internetu. Pamiętaj – na naukę nigdy nie jest za późno!

angielski dla seniorów

Jeśli:

> chcesz odkryć swoje możliwości i nauczyć się języka angielskiego

> chcesz czuć się swobodnie na zajęciach angielskiego

> szukasz stałej grupy i zajęć w stałych porach

> potrzebujesz większej liczby powtórzeń i ćwiczeń utrwalających materiał

> chcesz, aby tempo kursu dostosowane było do Twoich potrzeb i możliwości

> praca z systemem multimedialnym jest dla Ciebie wyzwaniem i potrzebujesz wsparcia lektora

> szukasz okazji do poznania ciekawych ludzi i spędzenia czasu w miłej atmosferze

Więcej informacji na stronie: Kierunek Kariera.