Chcesz by Twoje dziecko spędziło wymarzone wakacje i nauczył się angielskiego?

Dobrze się składa – mamy kursy angielskiego w Cambridge dla dzieci i młodzieży

Kursy angielskiego w Cambridge dla dzieci i młodzieży

Dlaczego warto?

• nauczymy Twoje dziecko mówić po angielsku
  • zorganizujemy fantastyczny kurs w Cambridge w Anglii
  • zapewnimy organizację przejazdu do Anglii i z powrotem
  • damy gwarancję bezpieczeństwa
  • otworzymy Twojemu dziecku nowe horyzonty
Kursy językowe dla dzieci i młodzieży w Anglii

Chciałbyś by Twoja pociecha przeżyła niezapomniane wakacje za granicą, a jednocześnie wykorzystała ten czas pozytywnie także w kontekście edukacyjnym? Nie od dziś wiadomo, że wakacje można połączyć ze sportem, ale i nauką – np. języka angielskiego. Dlatego też nasza szkoła wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców i oferuje Waszym pociechom niezapomniane kursy językowe za granicą. Nasza propozycja to kurs angielskiego dla dzieci i młodzieży w Anglii, a dokładniej w Cambridge. Oferujemy aż 4 rodzaje kursów, a na nasze wyjazdy kwalifikują się już 7-letnie dzieci. Angielski na różnym poziomie, angielski + piłka nożna, a może angielski + teatr? Opcji jest wiele – sprawdź sam!

Niesamowite przeżycie

Nasz kurs angielskiego w Anglii to kilka dni intensywnych przeżyć: świetnej zabawy, ciekawych zajęć i przede wszystkim efektywnie spędzonego czasu. Wszystkie kursy językowe organizowane przez naszą szkołę rozpoczynamy w Krakowie, po to by przenieść się do Cambridge, gdzie zajmujemy się szlifowaniem umiejętności wczasowiczów poprzez kreatywne gry i zabawy oraz zwiedzanie nowego kraju.

Wizyta na wyspach jest dla wielu młodych uczestników wyjazdu niesamowitym przeżyciem oraz szansą na poszerzenie horyzontów i obserwację życia w innym kraju, a także na zapoznanie się z inną, obcą dotychczas kulturą.

Z nami nie ma nudy!

Za bezpieczeństwo Twoich dzieci odpowiadać będzie wykwalifikowana kadra nauczycielska, która dopilnuje tego by każde dziecko wykorzystało czas spędzony w Cambridge do maximum. Nie oznacza to jednak, że dzieci będą od rana do wieczora siedzieć z nosami w książkach. Korzystając z okresu wakacyjnego i ładnej pogody, większość czasu spędzana jest na świeżym powietrzu, gdzie przy pomocy gier i zabaw oraz ciekawych możliwości spędzania czasu wolnego, najmłodsi szlifują swoje językowe umiejętności. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy i spraw by Twoje dziecko przeżyło ciekawe wakacje w nowym kraju i wróciło z nich z nowymi umiejętnościami.