Nie chcesz żeby Twoje dziecko nudziło się w wakacje?

Mamy świetną wiadomość! Latem organizujemy kreatywne warsztaty dla dzieci.

Z nami Twoje dziecko odkryje dziecięce smaki świata!

Świetna zabawa, nauka i rozwój różnorakich umiejętności

Dlaczego warto?

• Twoje dziecko będzie uczyć się angielskiego przez zabawę i odkrywanie świata
  • nauczy się programowania przez budowanie robotów z LEGO
  • rozwinie logiczne myślenie rozwiązując proste zagadki matematyczne i grając w ciekawe gry logiczne
  • spędzi aktywnie czas dzięki grom i zabawom zespołowym w parku Kościuszki połączonym z nauką języka angielskiego w terenie
  • pozna podstawy sztuki teatralnej
  • spróbuje swoich umiejętności plastycznych i muzycznych

TERMINY:

• 24-28 czerwiec 2019
  • 1-5 lipiec 2019
  • 29 lipiec – 2 sierpień 2019
  • 26-30 sierpień 2019

Interesują Cię inne terminy – zdzwoń, zobaczymy co się da zrobić.

Półkolonie językowe z angielskiego dla dzieci

Chciałbyś by Twoje dziecko miało ciekawe wakacje, a zarazem przez długą przerwę w nauce nie utraciło zdobytej w okresie szkolnym wiedzy? Mamy pomysł jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Wakacje dla dzieci połączone z nauką języka angielskiego – brzmi ciekawie prawda?

Nasza szkoła organizuje wakacyjne kursy angielskiego. Spraw by Twoje dziecko świetnie się bawiło, przyswajając jednocześnie wiedzę, która bezapelacyjnie przyda mu się w przyszłości. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grupy zadowolonych rodziców i dzieci. Spraw by Twoje dziecko spędziło ciekawie czas nie wyjeżdżając z Krakowa, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności językowe.

Dlaczego warto?

Półkolonie językowe organizowane przez naszą szkołę to idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy pragną zorganizować swoim pociechom czas, nie wyjeżdżając z Krakowa. Wakacyjne kursy językowe to prawdziwa gratka dla każdego dziecka, które jest głodne wiedzy i chętnie uczy się czegoś nowego, jednocześnie lubiąc spędzanie czas ze swoimi rówieśnikami i pracę w grupach. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o to by żadne dziecko nie nudziło się w trakcie zajęć. Ciekawe rozwiązania i niestandardowe metody nauczania języka podczas zabaw w terenie – stawiamy na naukę poprzez zabawę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i przyjazną atmosferę, które są podstawą na tego rodzaju eventach.

Jesteśmy elastyczni

Na naszych letnich kursach, dzieci poza nauką angielskiego, mają okazję sprawdzić się także w różnego rodzaju zagadkach matematycznych oraz mini-grach logicznych. Ponadto dzięki naszym animatorom spróbuje swoich sił w zakresie muzycznym, plastycznym oraz aktorskim. Dodatkowo w cenę turnusu wliczone jest drugie śniadanie oraz pyszny, pożywny obiad. Zapewniamy także wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne oraz ubezpieczenie NWW. Dzieci będą miały także nieograniczony dostęp do zdrowych napojów oraz przekąsek w trakcie gier i zabaw. Każdy dzień kolonii zaczyna się już o 8 rano, a kończy o 17. Skorzystaj z naszej oferty i zostaw swoje dziecko pod opieką wykwalifikowanych animatorów. Do wyboru aż 4 terminy – każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Oferujemy:

• II śniadanie
  • codzienny obiad w Sekrecie Smaków
  • niezbędne materiały dydaktyczne
  • wodę, napoje, przekąski
  • Ubezpieczenie NNW
  • Opiekę od 8:00 – 17:00
  • Cena: 545 zł / turnus (wszystkie opłaty wliczone w cenę)