dzieci podczas zajęć angielskiego w Infinity Kraków

Dążysz do tego, by nauczyć się języka polskiego w sposób naturalny? W Szkole Języków Obcych Infinity przyswoisz język w autentycznym kontekście i zaczniesz myśleć po polsku! Naszym priorytetem jest ukierunkowanie kursantów na włączenie trybu myślenia w języku polskim – już od pierwszych zajęć.

Dorośli uczą się języka obcego

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Zajęcia prowadzone są metodą komunikacyjną przez zaangażowanego i pełnego entuzjazmu lektora. Mówimy na nich wyłącznie po polsku, już od poziomu A1. Mobilizujemy do mówienia i aktywnego uczestnictwa w zajęciach od pierwszych lekcji. Pomagamy przełamać strach przed mówieniem i staramy się motywować kursantów do używania polskiego nawet na bardzo niskim poziomie zaawansowania. Opieramy się na różnorodnych, sprawdzonych materiałach. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach w przyjaznej atmosferze.

Dla kogo dedykowany jest kurs?

Kurs dedykowany jest dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z językiem polskim, oraz dla tych, które już uczyły się polskiego. Ponadto skierowany jest do wszystkich, którym znajomość języka jest potrzebna w pracy lub w życiu prywatnym. W Szkole Infinity osiągniesz wymarzony poziom od A1 do C1. Oprócz tego kurs przygotowuje do egzaminu certyfikowanego. Istnieje możliwość organizacji zajęć grupowych oraz indywidualnych przed południem i wieczorem (nawet bardzo późno dla zapracowanych).

Język polski dla obcokrajowców – dlaczego warto go wybrać?

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców w naszej Szkole ceniony jest przez kursantów za rzetelne przygotowanie lektora do zajęć, staranny dobór materiałów oraz cierpliwe podejście połączone z dużą dawką pozytywnej energii.

Galeria Infinity

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków