Promteric Test Center w Krakowie

Szkoła Języków Obcych INFINITY od grudnia 2013 roku jest Centrum Egzaminacyjnym Prometric (PTC-8186). Oznacza to, że w naszej szkole oprócz egzaminów językowych, można także zdać szereg egzaminów tzw. branżowych m.in: egzaminy EPSO, GBCI, HRC, CPA, CISI, MCC i wiele innych.

W ośrodku PTC 8186 nasza firma przeprowadza egzaminy zlecone i zamówione przez Prometric. Nie prowadzimy jednak zapisów na te egzaminu ani ich nie zamawiamy.

CZYM JEST PROMETRIC?

Prometric jest wiodącym dostawcą opartych na technologii rozwiązań do testowania i oceny dla wielu najbardziej uznanych na świecie organizacji licencyjnych i certyfikujących, instytucji akademickich i agencji rządowych. Wspieramy ponad 7 milionów osób rocznie w naszych lokalizacjach badawczych w ponad 160 krajach na całym świecie. Mamy prawie trzydzieści lat doświadczenia w pracy z klientami różnej wielkości z wielu sektorów przemysłu, aby opracowywać i wdrażać innowacyjne rozwiązania do tworzenia testów i administrowania testami, które odpowiadają zmieniającym się potrzebom rynku. W rezultacie mamy doświadczenie rynkowe, stabilność organizacyjną i wykazaną zdolność do zapewnienia pomyślnego wdrożenia, administrowania i przyszłego rozwoju Twojego programu testowego

MISJA PROMETRIC

W firmie Prometric rozumiemy istotną rolę, jaką programy oceny odgrywają w umożliwieniu awansu zawodowego i akademickiego, wsparciu zwiększonych możliwości ekonomicznych i mobilności wykwalifikowanych osób oraz ochronie zdrowia i bezpieczeństwa społeczności, w których żyjemy i pracujemy. W tym kontekście przez lata pracowaliśmy nad rozwojem i ciągłym udoskonalaniem wiedzy specjalistycznej potrzebnej do wspierania tych krytycznych misji. Współpracując z ekspertami z danej dziedziny i wiodącymi organizacjami, aby zrozumieć obecne wymagania organizacyjne, a także przyszłe wyzwania rynkowe, zbudowaliśmy solidne podstawy wiedzy w takich branżach, jak opieka zdrowotna, usługi finansowe, technologie informacyjne, usługi profesjonalne i licencje rządowe.

DLACZEGO WARTO ZDAĆ EGZAMIN W PROMETRIC?

  • Potwierdzamy zaufanie, jakim nasi klienci obdarzyli, że jesteśmy ich partnerami w dostarczaniu ich programów oceny oraz znaczenie tego związku dla ich marki i reputacji.

  • Współpracujemy z naszymi klientami i partnerami przy opracowywaniu i ewolucji rozwiązań testowych, które spełniają unikalne potrzeby każdej organizacji.

  • Staramy się zapewnić najwyższy poziom obsługi naszych klientów i każdej z osób, które reprezentują; a kiedy coś nam się nie powiedzie, odpowiadamy szybko i otwarcie rozwiązując problem ku zadowoleniu klienta.

DNIEGZAMINYLOKALIZACJAGODZINY OTWARCIA
PONIEDZIAŁKICPA, GRE, HRC, GBCI …BOCIANA 6, III PIĘTRO8:00 – 17:00
PIĄTKITOEFLBOCIANA 6, III PIĘTRO9:00 – 13:00
SOBOTYTOEFLBOCIANA 6, III PIĘTRO9:00 – 13:00

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Zadzwoń

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30

dojazd

ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków