Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko poznało podstawy programowania?

U nas zabawa i nauka idą w parze. Zapisz dziecko na ROBOTYKĘ w INFINITY.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat z zakresu konstruowania i programowania robotów Lego Education.

Nasze warsztaty ?

• indywidualne podejście– dostosowanie tematyki do możliwości uczestników w obrębie grup wiekowych:
    5-7 lat (przedszkole i dzieci, które rozpoczynają szkołę)
    8-10 lat,
    11+ lat
  • elastyczność– zajęcia odbywają się w różnych trybach (m. in. weekendy i wakacje), dostosowujemy terminowo do potrzeb naszych uczniów
  • zróżnicowany system zaawansowania – zróżnicowanie poziomu warsztatów od podstawowego do zaawansowanego
  • efektywna nauka i rozwój– kameralne grupy uczestników, którzy pracują w parach mając do dyspozycji komputer oraz wszystkie niezbędne do budowania elementy Lego
  • profesjonalna opieka– na 5 zespołów uczestników przypada 1 prowadzący, co zwiększa jakość zajęć i gwarantuje, że podopieczni dobrze czują się w grupie
  • świetna zabawa i alternatywa dla innych zajęć dodatkowych
  • robotyka połączona z nauką języka angielskiego – zajęcia wprowadzają słownictwo i terminy w języku angielskim.

Podstawą programu warsztatów są podręczniki stworzone przez firmę Lego, dotyczące zasad nauki programowania i konstruowania, uzupełnione naszą wiedzą z zakresu psychologii oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Znalezione obrazy dla zapytania lego education

Podczas naszych warsztatów wykorzystujemy kilka rodzajów urządzeń Lego Education:
WeDo
 – przeznaczony do nauki i zabawy dla młodszych uczestników, oparty o system graficznego programowania

Mindstorms NXT oraz EV3 – bardziej skomplikowane zestawy do zajęć ze starszymi dziećmi i młodzieżą

Oba zestawy złożone są z wielu elementów, co pozwala na budowanie za każdym razem innych robotów. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie zróżnicowanych zajęć o szerokiej tematyce.