Poszukujesz interaktywnych zajęć dla swojego dziecka w Krakowie podczas wakacji? To właśnie u nas! Zapraszamy Cię wraz z pociechą do naszej Szkoły przy ul. Bociana 6, gdzie Twoje dziecko w pełni zanurzy się w język angielski, matematykę, chemię i fizykę oraz inne ciekawe eksperymenty. Niewykluczone, że pod okiem naszego Instruktora uzewnętrzni swój talent i rozwinie skrzydła, by wzlecieć ponad dotychczasową wiedzę szkolną.

WAKACYJNE WARSZATY DLA DZIECI 2021

Dzieci mają naturalną ciekawość otaczającego ich świata. Uwielbiają eksperymenty chemiczne, odkrywanie nowości technologicznych i rozwiązywanie zagadek. Nasze zajęcia rozwijają dziecięcą wyobraźnie i kreatywność. W tym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę:

Jakie efekty przyniesie uczestnictwo Twojego dziecka w takich warsztatach?

Twoje dziecko będzie się świetnie bawiło, przyswajając jednocześnie wiedzę, która bezapelacyjnie przyda mu się w przyszłości. Rodzice często nie mają czasu na organizowanie ciekawych zajęć dla dziecka. Dlatego pomagamy im w tym. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych rodziców i dzieci. Sprawimy, że Twoje dziecko spędzi ciekawie czas nie wyjeżdżając z Krakowa, jednocześnie rozwijając swoje zainteresowania językowe, matematyczne, chemiczne, fizyczne, a co najbardziej dzieci cieszy także komputerowe.

DLaczego warto?

• Zagospodarujemy Twojemu dziecku czas od poniedziałku do piątku,
  • Zorganizujemy rytm dnia Twojego dziecka: dokładny grafik z zajęciami,
  • Zadbamy o prawidłowy rozwój kompetencji społecznych poprzez kontakt z rówieśnikami, kontakt z prowadzącymi zajęcia,
  • Zagwarantujemy aktywnie spędzony czas – łączymy dobrą zabawę z pobudzaniem twórczości i kreatywności,
  • Zapewnimy wykwalifikowaną kadrę, która zadba o to, aby żadne dziecko nie nudziło się w trakcie zajęć.

Galeria Infinity

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Zadzwoń

Godziny otwarcia biura: