wakacyjny angielski dla dzieci

Poszukujesz interaktywnych zajęć dla swojego dziecka w Krakowie podczas wakacji? To właśnie u nas! Zapraszamy Cię wraz z pociechą do naszej Szkoły przy ul. Bociana 6, gdzie Twoje dziecko w pełni zanurzy się w język angielski, matematykę, chemię i fizykę oraz inne ciekawe eksperymenty. Niewykluczone, że pod okiem naszego Instruktora uzewnętrzni swój talent i rozwinie skrzydła, by wzlecieć ponad dotychczasową wiedzę szkolną.

WAKACYJNE WARSZATY - ERA INŻYNIERA

Dzieci mają naturalną ciekawość otaczającego ich świata. Uwielbiają eksperymenty chemiczne, odkrywanie nowości technologicznych i rozwiązywanie zagadek. Nasze zajęcia rozwijają dziecięcą wyobraźnie i kreatywność. W tym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę:

• Programowanie z Minecraftem, ulubioną grą dzieci, to najlepsza rozrywka dla Twojej pociechy! Podczas zajęć dzieci mogą tworzyć swoje własne elementy i zasady oraz testować je w grupie.
  • LEGO EDUCATION WEDO 2.0 – dzieci mają okazję konstruować roboty przy pomocy prostego wizualnego języka programowania. Podczas zabawy klockami LEGO dzieci uczą się skomplikowanych zagadnień z dziedzin inżynierii i programowania, a jednocześnie rozwijają zdolności motoryczne i umiejętności poznawcze.
  • Akademia chemika – z nami chemia nie jest czarną magią! Podczas zajęć dzieci mają okazję dowiedzieć się między innymi jak wytworzyć sztuczny śnieg. Ciekawostki i doświadczenia chemiczne, jakich nie znajdziesz w szkole!
  • Gry i zabawy logiczno-matematyczne – nauka przez zabawę może być inspirująca!
  • Język angielski na wesoło – nie może zabraknąć elementu językowego: w końcu jesteśmy Szkołą Językową 🙂

OFerujemy:

• II śniadanie
  • codzienny obiad w Sekrecie Smaków (catering z dowozem do Szkoły)
  • niezbędne materiały dydaktyczne
  • wodę, napoje, przekąski
  • Ubezpieczenie NNW
  • zajęcia przez 5 dni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00*
  • Cena: 599 zł / turnus (wszystkie opłaty wliczone w cenę)

*możliwa opieka od 7:30-17:00

Jakie efekty przyniesie uczestnictwo Twojego dziecka w takich warsztatach?

Twoje dziecko będzie się świetnie bawiło, przyswajając jednocześnie wiedzę, która bezapelacyjnie przyda mu się w przyszłości. Rodzice często nie mają czasu na organizowanie ciekawych zajęć dla dziecka. Dlatego pomagamy im w tym. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych rodziców i dzieci. Sprawimy, że Twoje dziecko spędzi ciekawie czas nie wyjeżdżając z Krakowa, jednocześnie rozwijając swoje zainteresowania językowe, matematyczne, chemiczne, fizyczne, a co najbardziej dzieci cieszy także komputerowe.

DLaczego warto

• Zagospodarujemy Twojemu dziecku czas od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00,
  • Zorganizujemy rytm dnia Twojego dziecka: dokładny grafik z zajęciami,
  • Zadbamy o prawidłowy rozwój kompetencji społecznych poprzez kontakt z rówieśnikami, kontakt z prowadzącymi zajęcia,
  • Zagwarantujemy aktywnie spędzony czas – łączymy dobrą zabawę z pobudzaniem twórczości i kreatywności,
  • Zapewnimy wykwalifikowaną kadrę, która zadba o to, aby żadne dziecko nie nudziło się w trakcie zajęć.

Forma zajęć

Zapewniamy ciekawe rozwiązania i niestandardowe metody nauczania – stawiamy na innowacje. W tym roku nasza oferta obejmuje zajęcia zarówno offline i online! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i możliwością stworzyliśmy hybrydowe warsztaty wakacyjne. Korzystamy z najnowszych technologii w celu uatrakcyjniania zajęć oraz stwarzania nowych możliwości. Dzieci wprost przepadają za nowościami technologicznymi! Wszystkie zajęcia będą się odbywały na terenie Szkoły w zaplanowanych godzinach (9:00-16:00).

TURNUS Terminy Czas trwania Cena Zapisy
I TURNUS PON-PT
28.06.2021 – 02.07.2021 599 zł Zapisy
II TURNUS PON-PT
05.07.2021 – 09.07.2021 599 zł Zapisy
III TURNUS PON-PT
26.07.2021 – 30.07.2021 599 zł Zapisy
IV TURNUS PON-PT
02.08.2021 – 06.08.2021 599 zł Zapisy
V TURNUS PON-PT
23.08.2021 – 27.08.2021 599 zł Zapisy

Galeria Infinity

Opinie

Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!! 🙂
Aneta
Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!
Joanna
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć. Na efekty nauki nie trzeba długo czekać. Teraz córka może się pochwalić w nowej szkole wysokim poziomem znajomości języka. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.
Anna

Masz pytania dotyczące oferty?

Zadzwoń

Godziny otwarcia biura: